Wpis z mikrobloga

@thewoodpecker: Tak szczerzę, to mnie nigdy nie interesowały parametry w perfumach. Dla mnie pierwszo planową role ogrywa zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczerze mówiąc, to nigdy nawet na to nie zwracam uwagi. Nawet się w sumie nie znam, więc nie wiem na co bym miał zwracać uwagę. Jeśli coś mi się podoba na podstawie mojego zmysłu - węchu, to po prostu biorę.

@dzieju41 No niby mam, ale
  • Odpowiedz
@Alex_mski: Według fragrantica jest na lato ale u mnie lepiej siedzi na jesień lub wiosnę. Dwa razy dostałem za bois komplementy od nieznanych kobiet. Jedna nawet sobie zapisała nazwę by kupić swojemu facetowi.
dzieju41 - @Alex_mski: Według fragrantica jest na lato ale u mnie lepiej siedzi na je...

źródło: bois

Pobierz
  • Odpowiedz
@Alex_mski: założyłem kiedyś boisa w słoneczny dzień maja czy czerwca i ten dzień mega mi się dłużył, już tego nie powtórzę. @thewoodpecker: Acqua di Parma Fico di Amalfi to jeden z moich ulubionych świeżaków ever, choć nie jest jakiś turbochłodzący a dość słodko owocowy, na szczęście bez dosypanego cukru. Issey klasyczny też ładny, 4711 Blood Orange jest mega, no ale niestety żaden z powyższych nie jest demonem parametrów
  • Odpowiedz
  • 0
@ThirtyDoorKey @CzerwonyPuchacz @Alex_mski @ulver86

Chłopaki, bo widzę że sie znacie troszeczkę.
Niektórzy napisali, że słaba trwałość.

Widziałem kiedyś takiego mema, że kobiety ciągle pachną bo sie dopsikują pare razy w ciągu dnia.
Dobrym pomysłem byłoby, gdybym ja tez sie dopsikiwal tymi mniej trwałymi zapachami? Co myślicie. Czy to tylko mem i lepiej tak nie robić?
  • Odpowiedz