Wpis z mikrobloga

Fascynuje mnie zainteresowanie jakim cieszą się programy oparte na tzw gadających głowach. Jak oglądam program o sporcie to chcę oglądać bramki i skróty, jak oglądam program o premierach kinowych to chcialbym widzieć trailery, a jak programy o historii to zdjęcia i materiały archiwalne. Tu mamy kolejny kanał oparty na tym samym schemacie - zero praw, zero archiwaliów i gadający typ za stołem. Na kanale sportowym było chyba z 30 takich formatów i 10 formatów na zasadzie wywiad z gościem, w których zmieniały się tylko nazwy.

#kanalzero #kanalsportowy
  • 3
@Bardamu: Też mnie to fascynuje.
Najlepsze jest to, że Stanowski opowiada jaka to telewizja jest przestarzała, nienadążająca za obecnymi trendami i jak to niedługo umrze.
I nawet bym się z tym zgodził, ale z drugiej strony oferuje programy na youtube - posadź kolesia X za biurkiem i niech gada przez 1.5 godziny.
No jak tak ma wyglądać "rewolucja" to albo ja czegoś nie rozumiem, albo Stano jak zwykle nawija makaron na
@Bardamu a da się w ogóle kupić prawa do powielania obrazkow jak jesteś kanałem na YT? Może tutaj jest problem o o ile telewizjom sprzedadzą to już w aż taki detal żeby negocjować z każdym youtuberem się nie bawią