Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#remont #projektowanie #mieszkanie #lazienka

Jakie macie podejście do łazienki, która tylko w części będzie w płytkach? Mam teraz konflikt w domu, bo ja chce całą łazienkę w płytkach, a dziewczyna chce tylko część tzn płytki pod prysznicem i na ścianie obok, resztę ścian chce mieć tylko pomalowane.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
Możliwe to co wymyśliła laska będzie ładniejsze (mnie się takie rozwiązania podobają akurat), ale z drugiej strony jednak łatwiej o grzyba na takiej ścianie. Wiadomo że jak jest dobra wentylacja, to powinno się nic stać, ale mimo wszystko...
@mirko_anonim: zdecydowanej team dziewczyna. Płytki się znudza, uszkodzą to remont z generalnym sprzątaniem, ściana się co najwyżej ubrudzi i można ją malować jak się chce. Poza tym jest taniej, więc na randkę w lokalnym kebabie zostanie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mirko_anonim: to jest tylko kwestia pieniedzy, masz na cala lazienke to walisz na bialo, nie masz to malujesz

zal biedakow ktorzy by lazienke malowali, wiadomo ze nawet tam nie sprzatacie (gdybyscie tam sprzatali to byscie wiedzieli jak to jest z myciem pomalowanych scian, najlepiej walnac olejna nie?)
@17loginbylzajety Ja robiłem ostatnio łazienkę i kładłem kafle na kafle (bo ściany krzywe, a i tak trzeba było płytą gk uzupełnić dla pionu). Jedyne miejsce, gdzie znaleźliśmy grzyba to w rogach pod plastikowymi listwami, które ktoś nakleił na sylikon dla "estetyki". Tam rzeczywiście było idealne miejsce na hodowlę. Reszta sucha i bez problemu tam gdzie trzeba było skuć pod nowe instalacje.
@mirko_anonim: Ja bym brał całą w płytkach. Chyba, że łazienka będzie mieć naprawdę spora powierzchnię. Wtedy można to ewentualnie rozkminic. Natomiast ostatnio będąc u projektantki i widząc kilka różnych wizek, wszędzie były plytki