Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie w wykopkach to, że jak ktoś zacznie coś hejtować to już leci lawina hejtu, nie mająca żadnego sensu, żadnych argumentów, nic. Po prostu hejt i beka bo tak jest teraz fajnie. Ludzie nie myślą sami tylko tak jak jest "modnie" żeby nie być odrzutkiem społeczeństwa gdzie 70% to idioci. W wywiadzie z dudu były pytania mocne a wymijające odpowiedzi dudu punktował i Mazurek i Stanowski. Były też takie normalne typu "jak to jest być prezydentem i jak sie wtedy żyje" - Dla mnie to akurat ciekawe, nie wiem jak wygląda życie prezydenta RP, nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałem, więc czemu nie poznać trochę tego jak to jest? Tak samo jak odcinki "nowe otwarcie" Hołowni. Fajnie zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka. Ale oczywiście wykopki będą #!$%@?ć że mieli bombardować dudu cały czas trudnymi pytaniami, negować odpowiedzi, kłócić się z nim etc. Wtedy wy imbecyle, zostaliby wyproszeni i dostali zakaz publikacji tego wywiadu. Wy po prostu nie chcecie normalnego wywiadu z prezydentem (gdzie mimo wszystko, w wywiadzie trzeba szanować jego stanowisko bo inaczej zostanie zablokowana publikacja wywiadu). Wy chcecie rzezi, krwi, jeszcze większej destabilizacji. Igrzysk i chleba, nic więcej wam do życia nie potrzebne.

Żenada.

#kanalzero #stanowski #mazurek #dudu #prezydent #wywiad #polityka
  • 84
@rav3k: Tak było, jest i będzie. Miną miesiące i wajcha będzie przesuwała się w drugą stronę, bo oświecone wykopki zobaczą, że jednak uśmiechnięty rząd nie jest taki fajny jak teraz się wydaje. Swoją drogą jestem ciekaw czy tusk odważy się przyjąć zaproszenie do kanału zero.Jeżeli tak to wtedy zobaczysz, że cały wykop będzie zawalony spustami w stronę herr tuska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rav3k: Wszedłem napisać praktycznie to samo :) Wreszcie jakaś w miarę normalna rozmowa, która nie była ani poklepywaniem po ramieniu ani ciągłym pojazdem. De facto z całej rozmowy nie pasowały mi tylko ciuchy prowadzących i przerywanie Mazurka, a od strony prezydenta wypowiedź o Krymie. Nie jestem fanem Stanowskiego, ale z jednym ma w 100% racje - w Polsce brakuje dialogu.
  • 1
@fiddle: Mnie za to nie pasowało przerywanie prezydenta i próby zablokowania dojścia do głosu Mazurkowi i Stanowskiemu. Jak już dudu wpadł w słowotok to nie było możliwości zatrzymania tego... Czasami udało im się mu przerwać ale chyba każdy miałby problem wpierdzielać się w z danie i przerywać prezydentowi....
@miki4ever oho kolejny, według Ciebie stanowski to pisowiec Mazurek tak samo wiadomo trzeba jechać z Dudą jak z szmatą nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak byli nie obiektywni bo głosowali na PiS a Orlen wspierał weszło XD nie no za to obiektywny jest na pewno krasko, Olejnik, Lis oni zrobiliby obiektywny wywiad z Dudą, bo go nie lubią, z Tuskiem na pewno też wiadomo byliby obiektywni,
Serio, jakim trzeba byc debilem, zeby siedziec na wykopie.


@miki4ever: To raczej nie kwestia inteligencji, ale raczej zamiłowania do sadomaso i taplania się w gównie (ʘʘ) Sam się czasami zastanawiam co ja tutaj robię ;)
@rav3k: Wykop to w 80% społeczność, która ślepo wyśmiewa poszczególne osoby, projekty, wydarzenia, bo taka jest aktualnie narracja na tym portalu, prawdopodobnie dowartościowując swoje marne życie. Jest święcie przekonana o swojej racji, mówi jak ma postępować dana jednostka czy jakaś grupa. Tworzą wspólnie grupkę wzajemnej adoracji, która wie najlepiej co dobre a co złe, z góry wymyślając jakieś #!$%@? wyimaginowane w swoim przykrym umyśle narrację (np.: ostatnio kanał zero i stanowski),