Wpis z mikrobloga

Co o tym sądzicie???? Dopiero teraz zrozumiałem dlaczego bardzo ładna znajoma nie chce tak naprawdę podjąć pracy tylko będzie wiecznie studiować! Kobita ta ma już 32 lata i odwala, to jej robotę niemal załatwiłem w firmie w której pracuje i jest spoko, a ta ma przecież rentę równą najniższej krajowej, do tego 80proc dopłaty i stypendium socjalne 1600 od PEFRON na kolejne studia!!!! A jej rzekoma choroba depresja to zwykłe oszustwo. Rozwala kasę na kosmetyki, ma do tego mieszkanie która dostała od rodziców. Tak naprawdę żyję se jak paczek w maśle, a miliony ludzi ma mniej niż 100zl na koncie w ostatnim tygodniu przed wypłatą!!! Rozumiem gdyby to było na stopień znaczny, a nie rozdawanie kombinatorom. Do tego jakiś stary byk leserujący w Wawie na widlaku się do niej doczepił na weekendyjako rzekomy chlopak. Znam jeszcze 3 takich biznesmenów jeden ma wpisany autyzm, inny depresje, a trzeci już dawno powinen mieć zabrane bo w dzieciństwie miał rzekomo porażenie i został cudownie uzdrowiony Żyjemy w takim mieście że spokojnie za to utrzymaja i ogromna suma im zostaje na koniec miesiąca!. Ta trójka ma po pierwsze wejścia u lekarza orzecznika bo ich rodzice są znajomymi tych lekarzy, po drugie mają pracę na ochronie i nic tam nie robia stoja siedzą wydają klucze. Nie chodzi mi o żadna zazdrosć, chce to porównać z sytuacja ludzi naprawdę chorych tych bez ręki, bez nogi na wózkach, z jakimiś ciężkimi chorobami!!! To jest mega niesprawiedliwe że takie zdrowe byki biznesmeny dymają państwo ostro, a ludzie naprawdę chorzy którzy często nie są zdolni do pracy przymierają głodem. Tusk miał niby pomóc chorym a pogłębił tylko podziały w społeczeństwie!!!! #praca #ekonomia #renta #leser #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka #4konserwy #polska #wykop
  • Odpowiedz