Wpis z mikrobloga

Wdrożenie TVP w formie PiS było chyba tym momentem, kiedy udawanie szacunku straciło rację bytu.


@neib1: W takim razie czym teraz ma to sie roznic, skoro wszyscy ze soba gardza?
@Krol_Karo nie wiem. Tak się tworzą nierozwiązywalne konflikty jak żydów z palestynczykami, ale nie poziom pogardy się liczy dla różnicy tylko działanie. Nie wiem jak będzie, ale dziś TVP nie jest taką maszyną do plucia na ludzi jak był. TVN nigdy nie był.
Nigdy nie było symetrii w działaniu, a na pogardę nie masz wpływu. Jak nabluzga na ciebie menel - możesz stać i się z nim bluzgać albo możesz go osrać
Nie wiem jak będzie, ale dziś TVP nie jest taką maszyną do plucia na ludzi jak był. TVN nigdy nie był.

Nigdy nie było symetrii w działaniu, a na pogardę nie masz wpływu.


@neib1: Za użycie słowa "symetria" bądź "symetrysta" od razu odechciewa sie jakiejkolwiek dyskusji, bo wiadomo do czego ta rozmowa doprowadzi.
Dla mnie nie ma różnicy między PIS a PO, bo owoce ich polityki są dokładnie takie same:
-
@Pepe9248: Wystarczyło obejrzeć kilkanaście filmików Stanowskiego i Mazurka w ostatnich latach i od dawna widać, to że niby krytykują i wyśmiewają jednych i drugi ale jednak jednych tak o wiele bardziej
co tam, że Stanowski wziął sobie do kanału osoby, które były m.in. w tvn albo krytykowały sam pis, TO KRYPTO PISIOR PRAWAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pepe9248: co tam, że Stanoski sam przyznał, że głosował na Dudę, co tam, że prowadzi program z jawnym (już) pisowcem Mazurkiem - to Mazurek jest tym antypisowcem, o którym mówisz? Czy może Duda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krol_Karo czemu mam nie gardzić jawnym złodziejstwem, ośmieszaniem Polski na arenie międzynarodowej i wycieraniem sobie gęby katolickimi wartościami z którymi nic nie mają wspólnego? Wszyscy pisowcy powinni gnić w więzieniach
doszukiwanie się jakichś wpływów pisowskich


@Pepe9248: lepiej zobacz ile brat Mazurka pieniędzy dostał od PiSu. Niczego nie trzeba się doszukiwać xD
@Pepe9248: @Krol_Karo oho, amnezja i zrównanie “pisowcow trzeba taktować tak jak po”. No właśnie jest kilka zasadniczych różnic.

Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? A na prokuratora krajowego świadka na ślubie ministra sprawiedliwości i chrzestnego jego dziecka? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Albo waliło na propagandę po 3mld (rocznie!)?
@Pepe9248: Stanowski jest z Pisu, a kanal sportowy byl przybudowka Pisu. Jest to projekt internetowy, majacy trafiac do mlodych ludzi, prawdopodobnie polaczony ze sluzbami. Swego rodzaju kampania spoleczna dla mezczyzn delikatnie sugerujaca swiatopoglad. Madrzejsza propaganda dla internetowego pokolenia 30+. Na poczatku swietnie to rozegrali wchodzac z kanalem typowo sportowym (jestesmy niewinni, gadamy o pilce), a potem juz jechali mocno z przekazem. Bardzo dobrze wbili sie w konserwatywny elektorat szukajacy glosu rozsadku
Tak sobie czytam ten tag i niesamowicie jak już ta polityka sprała ludziom mózgi xD doszukiwanie się jakichś wpływów pisowskich, teorie spiskowe bo śmieli skrytykować w czymś rząd, co tam, że Stanowski wziął sobie do kanału osoby, które były m.in. w tvn albo krytykowały sam pis, TO KRYPTO PISIOR PRAWAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalzero


@Pepe9248: Rząd mozna było krytykować do 15 grudnia. Od 15 grudnia już