Wpis z mikrobloga

@gnomol: bardzo fajny pomysł bo faktycznie temat wyplat na wykopie to bajka straszna. Nie ma co zgadzać się na każde gówno tym bardziej jeśli włożyliśmy wysiłek w studia/kursy itd. ale twierdzić ze wszędzie na start 15k i jak nie zarabiasz 10 na łapę to jesteś przegryw to osobne odklejenie. Czy da się tyle zarabiać? Tak o ile jesteś wysokiej klasy pracownikim i masz farta że twój zawód jest potrzebny za granicą.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful nie mam predyspozycji, wiem że przegrałem życie. Nie umiem excela, nie znam żadnego języka obcego, nie trzymałem nigdy dziewczyny za rękę o całowaniu i tych magicznych seksach to nawet nie myśle.
Moje życie to porażka.
  • Odpowiedz
@Piho już od 4 lat nic - podróżuje po świecie w sumie ciągle, ale 10 lat temu zaczynałem w jednej prywatnej firmie, która udało mi się wyciągnąć ze strat na miliony przychodu, za co już wtedy dostawałem na swoje startupy ogromną kasę, teraz mamy dużo firm na całym świecie w branży IT, agencje interaktywne, ja mam całą polską filię i asystentkę, która od 5 lat to trzyma w ryzach, dlatego jestem już
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Wychodzi na to, że potwierdza się korelacja między wzrostem, a zarobkami. Przeważnie niscy zarabiają mniej.
  • Odpowiedz
@gnomol
Po prostu urosłem od czasu kiedy pierwszy raz coś zarobiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak w ogóle to zarabiając to co zarabiam, ale będąc sam to czułbym się biedne strasznie. Jednak z drugą osobą to jakoś już idzie (łącznie netto 12 k).
  • Odpowiedz