Wpis z mikrobloga

Kurna mirunie dajcie plusa na motywacje bo ja już nie mogie (_ )
mamy w domu taką suszarke z bębnem jak pralka, no i tam są na wierzchu takie dwa filtry które zbierają wszystki kurz z ubrań. Wyciągasz jeden pach! czyscisz i w środku jest następny który też wyjmujesz a jak wyjmiesz oba to tam jest taka wnęka z fikuśnymi plastikowymi elementami. No i sęk w tym że jakimś cudem Ojcu jak wyciągał pranie po suszeniu wpadł wkręt. Tak, jakimś cudem wpadł on w dziure osłoniętą dwoma filtrami i utknoł na dobre. Ojciec biega pod domu, vkurv over 9000 bo za #!$%@? go z tamtąt nie wyciągnie, wkręt jest na tyle mały że wpadł pomiędzy wąską szczeline i zaklinował się łepkiem o dolną krawędź. Teraz siedze zamknięty w pralni i od 30 minut prubóje to gówno wyciągnąć. Uzbrojony w magnes na teleskopie od sasiąda i jakieś inne druciarskie narzedzia nieustraszenie smyram wkręt co chwila, ale ten jak na zlosc nie chce wyjsc. Powyjmowalem juz kije od kwiatków matki i obrzezałem na końcach, co żeby łatwiej w szpare weszły. Zdjęcie troche rozmazane bo mi się łapy trzęsoł z nerwów i pod ręką miałem tylko żelasko. Mieśnie napięte, oddech jak u snajpera i powoli waże pierw każdy nawet najmniejszy ruch. Dam znać jak już wyjdzie #zalesie #majsterkowanie
Skotlicki - Kurna mirunie dajcie plusa na motywacje bo ja już nie mogie ლ(ಠ_ಠ ლ)
mamy...

źródło: 20240203_163918

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz