Wpis z mikrobloga

#zycietruckera
Dzis spotkałem się kolejny raz z opinia ze tylko woze się w tirze wtf xd i nie wiem co to ciezka praca.
Na magazynie miałem lepsza robotę tylko gowno zarabiałem, a truckerka żaden miod tylko piniondz w miarę dobry (,)
  • 7
  • Odpowiedz
@donm: Bo to nie jest ciezka praca, ja na produkcji okien musiałem przewalic 80 okien kazde po 50kg albo isc na zzgrzewarke 34ep każde po 7 okien no i porownać to do roboty gdzie robisz rampa rampa albo spinasz na szmacie 10 pasów sobie stojąc, czy przewalasz 33ep do paleciary na chłodni
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Mawid_Dotyka xDDDD
Jak domniemam ta ciezka prace wykonywałeś po 13 lub 15h dziennie oraz zazwyczaj miałeś skrócony weekend który trwa 24 h ?
Zapewne miałeś również różne pory pracy jak rozpoczęcie o 2 w nocy lub 15 po południu albo 21 wieczorem ? Po tym oczywiscie zasuwales 13-15h.
Co to jest zapiąć 10 pasow i otworzyć następnie zamknąć cala naczepe , stac na załadunku 3,4 h po tym jazda 9h.
Jestes ten
  • Odpowiedz
@donm: Produkcja może być 4 brygadowa, ja robiłem na 2 zmiany to było ok, wiadomo że możesz ruszać o 2 w nocy ale to zależy od systemu, jeżeli to bedzie ciągłe to organizm sie przyzwyczai, sam jak mam wrocic w piatek wczesniej to ruszam tacho 1-2 jak sie da oczywiscie przy piatku a nie cały tydzien
  • Odpowiedz
@donm: No bo w zasadzie nasza praca ogranicza się do wykonywania poleceń szefa, rulania, zaspokojenia potrzeb fizjologicznych i raz na parę dni spięcia ładunku. W portach pracują sztauerzy, których 10 godzin pracy polega na spinaniu ładunków i targaniu sprzętu, a zarabiają mniej
  • Odpowiedz
@donm bez przesady, to co opisałeś to nie jest ciężka praca:D może zmęczyć, owszem, ale ciężka to ona nie jest. Gdyby taka była to nie mógłbym jej wykonywać bo do ciężkiej pracy się nie nadaje:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Gdy podsumuje ostatnie 5 lat to łącznie może 1,5 roku bylem w domu a pozostałe 3,5 przeżyte na autobanie.
Gratuluje podejścia jesli to jest takie nic, w transporcie nigdy nic się nie zmieni jak ludzie jak wy uwazaja jest jest spoko xD
  • Odpowiedz
Dlaczego poruszacie tylko problem w kwestii fizycznej?
Zmęczenie psychiczne też odgrywa bardzo dużą rolę w tej pracy.
  • Odpowiedz