Wpis z mikrobloga

Cześć.

Chcę kupić sobie słuchawki bezprzewodowe do komputera. Macie jakieś ciekawe propozycje do 500 zł?
I mam pytanie czy warto brać te bezprzewodowe czy lepiej na kabel? Denerwują mnie wszędzie kable i to że mieszają mi się z padem, klawiaturą i myszką.
I czy dobrym pomysłem będzie cały zestaw robić bezprzewodowy? Nie będzie to że dużo i zaduże obciążenie i nie będzie potem kolizji między nimi? I powstaną spore opóźnienia?

#gry #sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #komputery
  • 14
@Garztam: W moim przypadku bezprzewodowe słuchawki to był drugi fajniejszy upgrade zaraz po myszcze. Martwić się o obciążenia też raczej nie masz co, przerabiałem w pewnym momencie cały bezprzewodowy setup i nie było żadnych fikołków. Aktualnie używam razerów barracuda x 2022 i jestem w pełni zadowolony, grają po jacku, bt i 2.4, fajnie trzymają na baterii, obrotowe muszle na plus jeśli chodzi o wygodę, sporo nauszników idzie dopasować jak komuś nie
barracuda x 2022


@kubek06: tak jak napisałem, sprawa indywidualna. Z jednej strony masz np. wysuwany i potencjalnie awaryjny mechanizm regulacji rozmiaru, z drugiej banalny w wymianie pasek tekstylny. Z jednej strony bling-bling, z drugiej strony shcludny i estetyczny design. I tak można jeszcze długo.
Ważne że oboje jesteśmy zadowoleni i oboje mamy rację ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Garztam: Beyerdynamic hd770 pro. Mam, używam bardzo intensywnie i są gitara siema.
W moim przypadku musiałem wymienić kabel, kilka razy jacka i pady. Naprawy były bardzo proste i przyjemne.
via Android
  • 0
@kubek06 ok dzięki. Powiedz mi jeszcze czy te słuchawki obsługują dźwięk przestrzenny, że słychać dół i górę czy jest to już standard w słuchawkach i nie mam co tego szukać?
@Garztam: pewnie już po ptokach ale... ostatnio przeglądałem ich dużo i szczerze oferta soundcora wydaje się najrozsądniejsza, regulacja słuchawek apką z telefonu do wyboru różne kodeki, multipoint, długi czas pracy, naprawdę przyjemny dźwięk, hearid do ustawienia eq dla takiego nooba jak ja. q45 jak jeszcze nie kupiłeś to sobie sprawdź te.
Opcją jest też kupienia jakiś na kablu i dokupienia adaptera bluetooth może wyjść taniej i lepiej nawet ale wątpię w
via Android
  • 0
@Uuroboros no już dawno po wszystkim ¯_(ツ)_/¯ kupiłem razer barracuda x i jestem bardzo zadowolony z ich działania. Nie jestem audiofilem, więc do moich potrzeb wystarczy. A jacka mam jak mi się rozładują a są mi potrzebne.

A myszki bezprzewodowe były za drogie i kupiłem w końcu przewodową, więc problem z zakłóceniami odpadł xD
A myszki bezprzewodowe były za drogie i kupiłem w końcu przewodową, więc problem z zakłóceniami odpadł xD


@Garztam: Ja też używam przewodowej, przede wszystkim jest responsywna. Ale myszka to myszka osobiście ze słuchawkami bluetooth po jacku nie widze wielkiej różnicy jakości za to są troszkę głośniejsze te razorki też rozważałem które podałeś w końcu się na nie nie zdecydowałem. Masz do nich przynajmniej jakąś apkę z eq i jakimiś bajerkami jak
via Android
  • 1
@Uuroboros tyle ciężkich słów że musiałem googlować o czym do mnie mówisz xD AC, eq. Nie interesuje się tym i nic nie zmieniam. Musiałem pobrać program do dźwięku przestrzennego. Nic innego nie mam i nie wiem czy jest
@Garztam: aa ok, nie chodziło mi żeby dyskredytować czy coś po prostu czysta ciekawość. Bardzo fajnie że ci słuchawki służą, mam nadzieję że przynajmniej z dwa lata ich poużywasz jak nie dłużej czego ci życzę! Miłego słuchania czego lubisz! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)