Wpis z mikrobloga

Nie popieram Rosji, i ogólnie geopolityka to nie moja działka, ale gdy myślę o andromedzie - zalewa mnie krew. WIększość materiałów bazująca na tych samych kłamstwach mających pokazać jaka to ta Rosja jest zła! I co pokazuje? Rozpadający się blok! NO TAK! W POLSCE I NA ZACHODZIE NIE MA ROZPADAJĄCYCH SIĘ BLOKÓW SOCJALNYCH!!!! Tutaj bloków nie ma wcale, ludzie mieszkają do 30 z rodzicami. No dobra, dalej co? Że nie szanują rzekomo przyrody. A może szanują ale nie dali się zwariować? i rozumieją nadal, że przyroda jest dla człowieka? No dobra co dalej? BO SĄ POBORY NA FRONT! Nie, andromedo - to jest kłamstwo. Na front - w porównaniu do Ukrainy gdzie robione są łapanki na siłowniach - żołnierze zgłaszają się sami - przyjmując godziwe wynagrodzenie. Jaki jest jej cel w tych materiałach i komu ona służy?

#ukraina #rosja #wojna #andromeda
  • 15
  • Odpowiedz
@dawig123: to jest nic ja lubię kanał kremlinka show oglądać satyrycznie bo tam średnio raz w tygodniu ruskie bankrutują i składają się gospodarczo oczywiście nie mówię że nie mają problemów gospodarczych bo mają raczej każdy kraj który by prowadził wojnę na taką skalę by miał ale wszystko jest przedstawione jak w tych słynnych artykułach wg których ruskie już w zeszłym roku mieli paść od sankcji a szkoda bo uważam że chłopaki
  • Odpowiedz
@mial85: Jeśli dobrze pamiętam to interesowałeś się finansami. Chyba nie muszę ci tłumaczyć czym jest SKALA i jak właśnie oddziałuje na ich gospodarkę(kurczy się). Dla ciebie to śmiechy chichy a dla wielu ludzi tam to zmarnowane szanse jak i rosnący problem z osiągnięciem pewnej efektywności życiowej.
  • Odpowiedz
@dawig123: "Nie popieram rosji ALE"

xD

A rosja to jest piękna ALE wystarczy wyjechać z moskwy i pitera i człowiek oczom nie wierzy jak ci ludzie żyją, szczególnie na wsiach

wiem bo byłem, i to 8 razy xD
  • Odpowiedz
@dawig123: Nikt normalny w Polsce nie popiera terrorystycznej rosji. Każdy wie że jest to jeden z najgorszych krajów na świecie. Zobaczymy jak zacznie sobie radzić po "mięsnych szturmach na Ukrainę" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dawig123: Ostatnio oglądałem wywiad z radzieckim pułkownikiem Władymirem Wasiliewiczem na kanale Andromedy. Chłop tam bardzo sensownie poruszał kwestie obecnego konfliktu na Ukrainie a także kilka niepopularnych i przemilczanych tematów, które poruszę nieco niżej .Oczywiście Andromeda go wyśmiała, twierdząc że jest odklejony od rzeczywistości a w podobnym tonie wypowiadali się też oczywiście jej widzowie pod materiałem. Otóż zastanawia mnie to, dlaczego ten kanał przedstawia Rosję w tak niekorzystnym świetle? Cały czas pokazuje
  • Odpowiedz
@dawig123: zapomniałem odpowiedzieć na twoje pytanie, komu ona służy ? Tym samym sk..synom którzy każą płacić socjal Ukraińcom z naszego budzetu . Ci sami którzy wymyslili bajeczkę o globalnym ociepleniu spowodowanym działalnością człowieka, ci sami którzy , niszczą rolnictwo w uni europejskiej, wprowadzają zielony ład , ograniczenia emisji CO2 , zamykają kopalnie, likwidują przemysł . To wielkie fundusze kapitałowe a jednym z głównych lobbystów jest Black Rock. Europa jest już zaorana
  • Odpowiedz