Wpis z mikrobloga

Jaką kierownicę warto kupić
Pytanie pewnie powtarzane milion razy ale każdy strona/filmik to inna opinia
Budżet około 1000-1200zl
Aktualnie gram okazjonalnie w f1,dirt 5,wrc,forza motorsport ale podejrzewam że po zakupie pograłbym wiecej
Mam tez ochote na np asetto corsa ale granie na padzie nie ma za wiele sensu
Platformy na jakich gram to glownie pc ale fajnie jakby dzialala tez z xboxem series x.
Czym sie sugerować?Czy Logitech g923 to najlepszy wybór?
Dodam że w życiu nie mialem kierownicy,gralem tylko np u kolegi przez chwilę.
#kierownica #simracing #gry #grywyscigowe #dirtrally
  • 8
  • Odpowiedz
@KrzysieQ_: ja tylko napiszę że wybor zawęża sie tylko do dwoch firm do logitecha i do Thrustmaster i nic lepszego obecnie nie ma na rynku w tym budzecie, ale o konkretnych modelach to niech się wypowie może ktoś inny :)
  • Odpowiedz
@KrzysieQ_ kup używkę zobacz czy Ci przypasuje takie granie jak nie to ją sprzedasz, ja swoją G29 puściłem używaną za 6 stów. Trzeba też myśleć o jakimś stojaku no chyba że chcesz ja przybić do biurka. Co do G29 czy tam bratniej G923 to na start jest dobra żeby zobaczyć czy się skręcisz czy nie, później można myśleć jak się spodoba takie jeżdżenie o czymś lepszym.
  • Odpowiedz
Jest sens kupować, a potem będzie zbierała kurz?.


@Yayra: kupuje się używkę bawi pół roku, sprzedaje za tyle samo i ma się zabawę zasadniczo za darmo
  • Odpowiedz
@Atreyu: dobrze gada
@KrzysieQ_: Kupiłem używkę thrustmastera t300 alcantara za 1200, pograłem 1,5 roku i sprzedałem za 1200. W tym samym czasie kumpel miał logitecha g29, obaj stwierdziliśmy, że t300 zdecydowanie lepsza. Poza lepszymi wrażeniami, t300 ma silnik bezszczotkowy pozbawiony lekko irytującego dźwięku, który słychać w g29. Kąt skrętu t300 - 1080° natomiast g29 - 900° co dla niektórych ma spore znaczenie. O g923 się nie wypowiem bo
  • Odpowiedz
@KrzysieQ_: Mialem G27 i mam T300 RS GT.

Logitech G27 kupiony uzywany w 2015 roku. W 2017 sprzedalem kumplowi ktory uzywa do dzis.

Plusy
- Tania
- Ma dosc dobre pedaly
- Ma h shifter
- Jest fun
- Pancerna

Minusy
- Glosna jak **** (przez swoje terkotanie)
- Troche wolniejszy FF od T300

Thurstmaster T300 RS GT (wazne aby to bylo GT, bo bez tego ma tylko 2 pedaly)

Plusy
  • Odpowiedz