Wpis z mikrobloga

#przegryw #randkowanie #badoo

Czesc Mirki i Mirabelki!

Opowiem Wam moją sytuację teraźniejszą, jestem dość prostym chłopem nie pije, pracuje jakieś hobby nie ukrywam też posiadam. Niestety moja facjata jest GigaSrednia takie 2/10 (według mnie jak się przyglądam w lustrze). Ostatnimi czasy strasznie doskwiera mi samotność, brakuje mi bliskości płci damskiej, możliwości spędzenia czasu w jej obecności czy też porozmawiania. Nie chodzi mi tutaj o #divy, bardziej o przyszłą partnerke życiową. Niestety kierunek szkoły nie pozwalał nawiązać kontaktów z kobietami bo ich tam nie było. Większość znajomych wyjechała do innych miast/krajów. Praktycznie prócz w sklepie czy też w pracy, nie mam kontaktu z ludźmi. Po prostu dostałem depresji.

Otworzyłem sobie konto na Badoo, zrobiłem fotkę wypełniłem rzetelnie profil o mnie. Niestety po 7 dniach miałem 3 pary - z czego jedna nie odpisuje, druga odpisze raz na 6h i znika a 3 para - powiedziała że jest chłopem i szuka kolegi żeby go sprankowac.
No nic... Życie.

Ale wpadłem na pewien pomysł. Stworzyłem nowe konto, wziąłem zdjęcia z Instagrama jakigos Pepika Aka Czecha. Nie jest on jakimś GigaChadem, ale no dużo ładniejszy niż ja. Po 3 dniach, mam ze 100 par połączonych, laski same do mnie wypisują niektóre prosto z mostu mówią, że szukają partnera do seksu. Pisze sobie z dwoma, o dziwo całkiem przyjemnie nam się rozmawia, jedna nawet chwaliła mnie, że jak na cała chołote na portalu to jestem chyba jeden z nielicznych, z którym można normalnie popisać. No ale koniec końców, na pisaniu się kończy bo spotkanie odpada, ze względu na fejk profil.

Czuje się mega #przegryw, nie wiem co dalej robić. Czy jestem skazany na samotność do końca życia?
  • 2
  • Odpowiedz
Niestety po 7 dniach miałem 3 pary

Ale wpadłem na pewien pomysł. Stworzyłem nowe konto, wziąłem zdjęcia z Instagrama jakigos Pepika Aka Czecha. Nie jest on jakimś GigaChadem, ale no dużo ładniejszy niż ja. Po 3 dniach, mam ze 100 par połączonych, laski same do mnie wypisują


Brawo i wreszcie odkryłeś jak działa hipergamia u k0biet, a tobie została tylko ręka i pogodzić się z faktem, że dla bab jesteś odpadem genetycznym
  • Odpowiedz