Wpis z mikrobloga

@spere Stanowski będzie drugim Kukizem. Etatowy “Rebeliant” jako przybudówka PiSu żeby trochę powyciągać elektoratu, potem projekt polityczny zostanie wchłonięty przez PiS, a Stanowski będzie wyciszał komentarze na X. Założę się że do wyborów do Sejmu będzie startował
chyba że on będzie wycelowany na to, aby podbierać głosy "normalsow" Hołowni


@wstanczyk: za cieńki w uszach, żeby podebrać głosy Hołowni. Odbiorcy Kanału Zero to spuścizna po Kanale Sportowym - Sebki i Mariuszki, które szczytowały podczas wywiadu z Mentzenem, więc ich jedynym kandydatem jest Bosak i to właśnie jemu może trochę ubyć.

Wyborcy Hołowni to nie są ludzie, którym imponuje Braun ładujący się na pełnej w świecznik, Wawer "wszyscy się mylicie,
chyba że on będzie wycelowany na to, aby podbierać głosy "normalsow" Hołowni, aby miał mniejsza szansę wejść do drugiej tury z kandydatem PiS, to w sumie jeszcze widzę jakiś potencjał.


@wstanczyk: to by się zgadzało patrząc po tym jak wali w Szymka jako tego "mniej śmiesznego z Mam Talent", gdzie Szymek to najlepsze co się przydarzyło tej kadencji Sejmu.
@spere: wykopki już odpłynęły kompletnie. Już dawno o tym mówił że chciałbym to nagrać. Po za tym skoro jest takim zażartym pisowcem do do Dudy mówił że PiS za parę lat przestanie istnieć. Wykopki to jak Pisowcy jak nie rzucasz łajnem w drugą stronę to znaczy, że jesteś z nimi.
@aegypius: Opisujesz tego wyborcę Hołowni, jakby to była jakaś jedna, spójna grupa. Zawsze w Polsce mamy trochę głosów protestu, czy innego antysystemu i chłopskorozumizmu. To na kogo zagłosują nie jest nigdy takie pewne.
skoro jest takim zażartym pisowcem do do Dudy mówił że PiS za parę lat przestanie istnieć


@atencjon: Duda politycznie dojechał do ściany. On może mieć w dupie PiS. Dwa, Stanowski od 2018 do 2023 roku dostawał hajs i barter od spółek skarbu państwa, a na Twitterze setki razy wychwalał PiS, natomiast podczas kampanii prezydenckiej pisał wprost, że głosuje na Dudę. Łap poniżej kilka screenów.

PS. Z kim ja w ogóle #!$%@?
FuckYouTony - >skoro jest takim zażartym pisowcem do do Dudy mówił że PiS za parę lat...

źródło: 00

Pobierz
@FuckYouTony: Wiem o tym bo oglądałem chyba każdy hejtpark z nim. Tak głosował na PiS ale przed PiSem głosował na PO. PO go rozczarowało to zagłosował na PiS, zbrodnia? To że ktoś głosuje na daną partię to nie znaczy, że jest jej wyznawcą. Teraz nie wygląda jakby głosował na nich.
@spere: @washington @wstanczyk PiS widząc sukces Hołowni postanowił najwyraźniej wrzucić Stanowskiego, żeby z nim rywalizował o głosy odpolitycznionego normictwa.

Nie rozumiem tych, którzy nie widzą tego jako zagrożenia. Po pierwsze, wybory są w 2025, ludziom już zdąży się znudzić nowy rząd, codziennie nowego wsadzania pisowca do pierdla przecież nie będzie, dużo tam przestępców ale nie aż tak dużo. Po drugie - Stanowski ładnie będzie chciał się zrównać z Hołownią i będzie