Wpis z mikrobloga

@bolek_bagno: no nie wiem, tak YT nie działa. Jak będzie robił takie programy jak ta czyli ultra proKO, lewactwo i tak dalej to prawicowcy zaczną go odsubowywać a jak zacznie gadać o wojsku, o poborze, o tym że hołownia dupa to lewicowi ludzie będą go odsubowywać. Nie bez powodu nie ma tak naprawdę centrowych opiniotwórczych mediów.
@derezeus: Tylko zobacz na ten kanał co się dzieje - narazie masz lewaków którzy sobie robią laskę w programie jak teraz, i prawaków którzy robią sobie laskę w innych programach. Więc nie powiedziałbym, że sposób prowadzenia tego kanału jest dobry - po prostu masz tu chaotyczny misz masz wszystkiego ale dalej bez centrowej dyskusji.
@janciopan: suby to trzeciorzędny wskaźnik na YT. Ja nie subuję praktycznie nic, a i tak mam zawaloną stronę główną treściami i kanałami, które ostatnio oglądałem. Wystarczy, że konkretne programy będą miały swoją stałą grupę odbiorców. Większym problemem jest nuda i jako pierwsze będą kasowane programy, które nie obchodzą nikogo, a nie te najbardziej polaryzujące, które część odbiorców odrzucają, ale drugą część przyciągną
@janciopan: wydaje mi się, że to jeszcze nie jest rozstrzygnięte, czy takie programowe bańki zostaną na kanale. Co mi się podoba, to w programie Mellera, nawet te tzw. "lewaki" potrafią mówić sensownie, bo zarówno potrafią przybić szpileczkę KO, tak samo potrafią zauważyć, iż nielegalna migracja jest szkodliwa dla kraju.