Wpis z mikrobloga

@Meserole pomijając umiejętności to we freakach widać zawsze sympatie w bukmacherce, ludzie stawiają na swoich ulubieńców - nieraz tak zarobiłem fajną kaskę, przykładowo kiedyś w walce Muran vs Alan na tego pierwszego kurs dochodził do 4 XD
@Meserole: roksysyn trenuje, ciagle to powtarza i pokazuje, lata z tymi Czeczenami oni w walkach widać, różnicę miedzy tym co jest teraz a tym co było na 1 walce. taki Józef to poza autami fizycznymi nie ma nic w zasadzie, a wątpię żeby cos bardziej trenował pozatym do takiego turnieju trzeba podejść z głową i myślisz ze złomek potrafi ogarnąć coś więcej niż yyyy takk yyy nieee złomek hahahaha ? xd
@Meserole: Można Polaka nie lubić(kto go #!$%@? lubi to nie wiem), można na niego pluć(nawet bym powiedział, że wypada) ale trzeba temu synowi #!$%@? z roksy przyznać, że jak na frika potrafi się bić.
@Meserole: Podejrzewam, że rokasyn od dawna wiedział, że będzie taki pomysł i dlatego tak się do tego przygotowywał, wiesz zawsze jakaś ustawiaka może wejść albo jakieś szczęście przeciwnika ale jak dla mnie to nawet ferrari nic nie zrobi, badali by się przez 2 rudny a jak już na siebie trafią to ferrari nie bedzie miał na niego siły. Techniką ich pozamiata. jak dla mnie faworyt i nawet miałem chyba 10 zł