Wpis z mikrobloga

@XYZ91: Problem polega na tym, że influ tak naprawde nie zabraknie. Będą pojawiać się nowi niektórzy bardziej #!$%@? od obecnych. Myślę, że skończy się to tak samo jak z KSW.
@Bzikacz: Pewnie tak, juz sie z reszta zaczyna. Takefun mowil, ze ostatnie Fame sprzedalo sie w ilosci tam 230k POV, co jest o polowe mniej niz kiedys, bo sprzedawali po 450-550k pov. Sam o tym tez pisalem, ze pewnie hajsu mnie dlatego mniej programow, jakies randomy typu laski z goats, jedna konfa zamiast dwoch itp
@ArturBinkowski: A mi się wydaje, że tam się rolę odwróciły i zamiast trzymać krótko za pysk tych petów jutuberkow, to oni krótko trzymają włodarzy i oijarowcow i po orce Ferrariego na Tanculi tam poszły jakieś ruchy, że oni się nie godzą na takie wywlekanie prywaty i żeby to ukrucic i się ewidentnie dogadują na co sobie mogą pozwolić. Ale to jest takie moje #!$%@? tylko. @Bzikacz No jak będą tacy jak
@ElementalX7 @XYZ91 Taka prawda, FAME już dla mnie nie jest freakową organizacją. To, że bije się w niej element społeczny tego nie zmienia. Założeniem fejmu było rozwiązywanie konfliktów w oktagonie. Teraz konflikty są wygaszane, ludzie podchodzą do tego na sportowo #!$%@?ąc ile to treningów dziennie nie robią. A nie które konflikty czy konferencje zakrawają o śmieszność