Wpis z mikrobloga

@ZacharJasz92: może mnie widziałeś, ale ja nie ubieram się w damskie ciuszki, mam po prostu taki ryj, że mnie ludzie mylą z dziewczyną. Można powiedzieć, że większość osób zalicza mnie do LGBT, ale ja sam zapieram się nóżkami i rączkami że tak nie jest.
@odpad_ludzki: Ja nawet byłem na siłce, zbudowałem spore mięśnie, ale nie wpłynęło to na wygląd twarzy. Musiałbym brać testosteron. Żadne książki, terapie i inne 'cuda' nie zmienią mojej sytuacji w społeczeństwie.
@Unikacz: Tzn. z bardziej rozbudowaną muskulaturą, po prostu każdy dwa razy się zastanowi niż z Ciebie zażartuje. Jakbyś chciał bardziej ulać twarz (w sensie pogrubić) to może jakieś specyfiki typu kreatyna? Twarz sama w sobie nie jest problemem, nawet lepiej jak młodo wyglądasz, chodzi tylko o to aby nie mieć słabej/wątłej budowy ciała.
@odpad_ludzki: Masz rację, od lat już nie ćwiczę, zaniedbałem siebie, i zauważyłem duże zmiany w tym jak traktują mnie inni. Pamiętam że dawniej to nawet dziewczyny się za mną oglądały, miałem pełniejszą twarz, piękną muskulaturę. Jak były w grupie to ośmielały się dawać mi komplementy, muskulatura tak działa na kobiety, no ale też twarz wyglądała zdrowiej.
Odstraszałem też innych mężczyzn, dużo bardziej mnie szanowali.