Wpis z mikrobloga

@Grooveer:

nie wiem skąd taka informacja

Sam pisałeś o zgromadzonych 40k rosyjskich terrorystach gotowych do ataku ok. Miesiąc temu.
Przy przemiale +- 1k dziennie pasuje na kolejny rzut
@Grooveer: Na tym tweecie pada kolejne info że "pomimo braków amunicji".. no bez kitu nie chce mi się w to wierzyć, ostatnią rzeczą jaką bym powiedział to to że mam niedobory amunicji.
@Grooveer: Czyli Ukraina znowu zaczyna gadać o nadchodzącej ruskiej ofensywie a jak do niej nie dojdzie to taki @JPRW będzie coś bredził, że ruscy mieli atakować, a nie atakują i że już przegrali czy coś jak to robił już kilka razy wcześniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak ofensywy nie będzie to Ukraina i tak ogłosi sukces w postaci powstrzymania tej ofensywy. Pogoda jest niezbyt sprzyjającą do
@Szinako oficjalnie informację podał zachodni Forbes ale cholera wie skąd mają takie info. Co do pogody jest to problem obosieczny, ale być może Rosjanom bardziej zależy na tym by ukraińskie drony ich nie obserwowały w czasie szturmu?
Co do pogody jest to problem obosieczny, ale być może Rosjanom bardziej zależy na tym by ukraińskie drony ich nie obserwowały w czasie szturmu?


@Grooveer: Z dronami mogliby sobie radzić np za pomocą WRE. Ale na błoto już takiego łatwego sposobu nie ma. Pożyjemy zobaczymy, bo nagłówki zapowiadające rosyjską ofensywę w tamtym rejonie to nic nowego już od bardzo dawna. I dlaczego Putin miałby tak ryzykować. Rzeczywiście jakieś zwycięstwo mogłoby mu
@Grooveer: Skąd info ? Satelity są w stanie zobaczyć czy maszynista Wania miał wąsa, transportując skład z pojazdami pancernymi. W dobie dzisiejszej jakości i ilości satelitów to my jako cywile wiemy tyle co skapnie i musimy dać na to wiarę, inaczej możemy sobie gdybać.
@Grooveer: mieszkam na Podkarpaciu i słyszę mocno wzmożony ruch powietrzny jak z początku wojny na Ukrainie (ciężkie dostawcze) więc myślę że tam sporą ilość amunicji leci na ukraine