Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Dostajesz słuchawkę wraz z wózkiem ept i jeździsz zbierasz zamówienia po hali. Masz tam jakaś ilość czasu na skończenie danego orderu i tak przez całą zmianę. Praca łatwa ale z czasem psycha siada z racji że Polscy kapo utrudniają ci życie gadka "ej Seba słaba norma, postaraj się bardziej" ale lepiej wyjdziesz na tym niż twoje wyjazdy do Niemiec. A propo wypłacili ci w końcu te pieniądze ?
  • Odpowiedz
@SaintWykopek:
Jeżeli chodzi o grafik to teoretycznie jesteś dostępny od poniedziałku do niedzieli, a kiedy i ile dni Ci zaplanują to już loteria- musisz sprawdzać co wieczór czy idziesz na drugi dzień, ale i warto upewnić się tuż przed pracą bo mi małpy kasowały zmiany rano i jak dojeżdżałem do pracy to okazywało się, że mam wolne :D
Zazwyczaj zatrudniają ludzi z górką- rekrutują nawet jak nie ma za dużo pracy.
  • Odpowiedz
  • 0
Obecnie biorąc pod uwagę koszta ubezpieczenia i zakwaterowania według mnie jest to co najwyżej średni


@Errad Tak jak pisał kolega wyżej, z moimi umiejętnościami na lepszą ofertę i tak już nie trafię.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Jeżdżę tam na załadunki na centrum dystrybucyjne w Geldermalsen oraz na rozładunki na ich mniejsze magazyny z zakupami online, to jak gadam z rodakami to raczej zadowoleni, są te normy ale z tego co zrozumiałem to jakoś nie są ganiani za ich nie zrobienie. Oczywiście gadam z osobami które już w pewnym sensie awansowały z pickera i mają przyjemniejsze rzeczy do roboty jak własnie załadunki/rozładunki z kierowcami, czy jazda wózkami
  • Odpowiedz