Wpis z mikrobloga

Dobrywieczór wszystkim. Nie mogę sobie przypomnieć nazwy serialu emitowanego w tv jakoś w 2000r i chciałbym Was prosić o pomoc. Otóż z tego co pamiętam w serialu był ktoś ala Tarzan, jakiś gruby naukowiec, piękna opalona blondynka (i to właśnie głównie o tą aktorkę mi chodzi bo miałem wtedy chyba z 10 lat i ta aktorka była moja pierwszą miłością niestety nieodwzajemniona heh, ale najważniejszy jest tytuł serialu) Akcja jak to z tarzanem działa się w dżungli, odcinki nie były ze sobą chyba zbytnio powiązane. Coś na zasadzie "w każdym odcinku pojawia się inna zła postać chcąca skrzywdzić dżunglę lub zwierzęta i musimy z nią walczyc' czy ktoś z Was pamięta może nazwę? #seriale #pytanie #film
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Miecz12 szukałem, ale tam same gangbangi mi wyskoczyły, a to była blondynka z wiecznie mokrymi włosami z dużym dekoltem, ale scen seksu niestety nie było:/ Dlatego tak ciężko mi teraz to znaleźć bo niby skąd mam wiedzieć jak nazywa się jakaś zwykła aktorka ehh
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@czarna_olewka Trafiony zatopiony! Dziękuję bardzo :) Właśnie sprawdziłem, że ta aktorka ma teraz 49 lat, a ja 33. To moja życiowa szansa, właśnie szukam adresu i wysyłam jej list ze zdjęciem pitoka. To musi się udać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz