Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #polityka #4konserwy

HEHE bo wiecie, na partie prawicowe głosują biedackie mariusze z ujemnym IQ, walące 10 piw przy weekendzie, a na lewicę czyści, pachnący squotersi i świadome politycznie juleczki xD

Dawno takich wysrywów urojeń wyższościowych na mirko nie widziałem. Już raz "elita" tak obrzydziła przeciętnym Polakom życie, że ci niewdzięczni wynieśli "dyktatora Kaczafiego" do władzy. Widać, że wielkomiejskie sojactwo niczego się nie nauczyło i dalej próbuje swoich metod w stylu "Wstydź się chamie. Morda w kubeł i głosuj tak jak my mówimy"

Gdybyśmy tylko mogli przewidzieć skutki takiej tresury... hmmmm
giga_jablecznik - #bekazlewactwa #polityka #4konserwy

HEHE bo wiecie, na partie praw...

źródło: obraz_2024-02-05_072344919

Pobierz
  • 31
Bezrobotni, 1 miejsce PIS: 45%
Emeryci, 1 miejsce PIS: 53%
Robotnicy, 1 miejsce PIS: 50%
Rolnicy, 1 miejsce PIS: 66%
Wykształcenie podstawowe, 1 miejsce PIS: 62%
Zasadnicze, 1 miejsce PIS: 61%

"Już raz "elita" tak obrzydziła przeciętnym Polakom życie, że ci niewdzięczni wynieśli "dyktatora Kaczafiego" do władzy."

Gadasz coś o urojeniach, a sam chyba masz jakieś kompleksy ewidentnie.
to nie ta "elita" obrzydziła wam życie tylko złapaliście się na propagandę i pisowskie kłamstwa.


"Ośmiorniczki" XD


@jankes83: oczywiście, że "elita" polityczna, akademicka i medialna skupiona wokół środowisk GW, a później TVN-u i innych wykwitów. Tłuczenie Polakom do głów, że są ciemniakami. Wyśmiewanie biedniejszych z mniejszych ośrodków miejskich. Ten odruch pogardy jest tak silny, że nawet teraz pomimo wygranych wyborów, większość się nie może powstrzymać i od czasu do czasu musi
@giga_jablecznik:

Poniżej słowa Kaczyńskiego o ludziach z polskiej prowincji. Cytat pochodzi z książki-wywiadu "Czas na Zmiany"

Oczywiście słowa Kaczyńskiego są sprzed 30 lat, ale czy on zmienił zdanie? Prędzej nauczył się ukrywać prawdziwe opinie. Bo o "Mariuszach z Brighton", którzy mimo ośmiu lat rządów Zjednoczonej Prawicy, kiedy to cytując paski TVP: "Zachód zazdrościł Polsce dobrobytu", i którzy nadal przebywają na emigracji z pewnością ma podobną opinię.
szeffoliarzy - @gigajablecznik:

Poniżej słowa Kaczyńskiego o ludziach z polskiej pro...

źródło: D73xvCJXsAEs_yT

Pobierz
Bezrobotni, 1 miejsce PIS: 45%

Emeryci, 1 miejsce PIS: 53%

Robotnicy, 1 miejsce PIS: 50%

Rolnicy, 1 miejsce PIS: 66%

Wykształcenie podstawowe, 1 miejsce PIS: 62%

Zasadnicze, 1 miejsce PIS: 61%


"Już raz "elita" tak obrzydziła przeciętnym Polakom życie, że ci niewdzięczni wynieśli "dyktatora Kaczafiego" do władzy."


Gadasz coś o urojeniach, a sam chyba masz jakieś kompleksy ewidentnie.

Izuberton


@essla: chyba widzisz różnicę w wypisaniu suchych danych, a napisaniu wysrywu w
Poniżej słowa Kaczyńskiego o ludziach z polskiej prowincji. Cytat pochodzi z książki-wywiadu "Czas na Zmiany"


Oczywiście słowa Kaczyńskiego są sprzed 30 lat, ale czy on zmienił zdanie? Prędzej nauczył się ukrywać prawdziwe opinie. Bo o "Mariuszach z Brighton", którzy mimo ośmiu lat rządów Zjednoczonej Prawicy, kiedy to cytując paski TVP: "Zachód zazdrościł Polsce dobrobytu", i którzy nadal przebywają na emigracji z pewnością ma podobną opinię.


@szef_foliarzy: Kaczyński może nimi nawet skrycie
PS W ostatnich wyborach zaistniało zjawisko takie, że to duże miasta się zmobilizowały bo przez ostatnie lata ekipa Kaczyńskiego pomiatała tym elektoratem. Takich kolejek do lokali wyborczych u mnie w mieście nigdy nie widziałem.


@szef_foliarzy: nie wiem czy pomiatała, raczej nie rozumiała go zupełnie. PiS przewalił wybory, bo przespał przebiegunowanie polityczne młodych i ogólnie stał się memem dla większości ludzi 18-35. Przespał też zmiany społeczne, liberalizowanie się kobiet i masy bezdzietnych
@Docent_Jan_Mula: przecież te cymbały niczego się nie nauczyli, każdy kto jest w jakiejkolwiek kwestii poza linią partyjną i jedynie słusznej narracji to przygłup, matecki, konfiarz przez te plucie i bute przerżneli poprzednie kadencje. Może jeszcze nie podczas samorządowych i europejskich wyborów ta buta ich skarci ale już podczas prezydenckich to się nie zdziwie, cały elektorat pis poprze ich kandydata, domyslam się, że elektorat konfederacji nie bedzie pół na pół jak ostatnio
@adammalysz1993 jak Hołownia będzie w drugiej turze obojętnie z kim ,to wygra, ale właśnie przed chwilą przeczytałem ze Tusk chce być prezydentem xD więc albo Szymek się wycofa albo będzie musiał się bronić przed atakami Tuska i jego bandy wyznawców, bo to jest jego główny rywal o ten sam elektorat. Na pewno ani nie przyłożę ręki i do PiSu ani do PO, już raz dałem się nabrać na mniejsze zło, takie coś
@giga_jablecznik: kompleks biedaka robaka z wykształceniem podstawowym. I tak, na partie prawicowe w KAŻDYM kraju głosują głównie prymitywy vide republikanie w USA, afd w Niemczech, pvv w Holandii, torysi w UK, ppp w Korei Południowej. Ale czemu się tego wstydzisz jeśli głosujesz w zgodzie ze swoim sumieniem i zgodnie z twoim interesem?
@essla: Na pis głosują po prostu starsi a wtedy rzadko kto miał wyższe, i nie każdy cymbał zdawał mature i szedł na studia tylko Ci najzdolniejsi. Nie wiem czy juleczka po socjologii albo pedagogice ma większe pojęcie o świecie od chłopa zarządzającego gospodarstwem od 30 lat z wyksztalceniem zawodowym, albo wieśka glazurnika co ma swoją działanośc po technikum albo podstawówce bo zamiast do szkoły to fuchy robił z ojcem xd
kompleks biedaka robaka z wykształceniem podstawowym. I tak, na partie prawicowe w KAŻDYM kraju głosują głównie prymitywy vide republikanie w USA, afd w Niemczech, pvv w Holandii, torysi w UK, ppp w Korei Południowej. Ale czemu się tego wstydzisz jeśli głosujesz w zgodzie ze swoim sumieniem i zgodnie z twoim interesem?


@ignorancie: ja się niczego nie muszę wstydzić. Próbuję tutaj niektórym tylko uświadomić, że gnojeniem ludzi nie zdobywa się wyborców i