Wpis z mikrobloga

Mircy mam dylemat i potrzebuje porady albo chociaż utwierdzenia się w fakcie, że robię jak trzeba…
Od 5 lat pracuję w jednej firmie, od 3 jako menager, ale pomimo tego, że mój zespół wyrabia wszystkie wskaźniki i mam najwyższą możliwą premię to zarobki są imo słabe, niektórzy kierownicy są toksyczni więc stwierdziłem, że czas #!$%@?ć. No w końcu się udało, równoległe stanowisko w innym korpo, mniej obowiązków mniejszy zespół i wolne weekendy (teraz praktycznie w każdy weekend jestem w pracy łącznie 15-16 godzin). + 1k brutto więcej. No i szef walczy żebym został ale nie używa finansowych argumentów, obiecuję tylko wyższe stanowisko. W tamtej firmie nie wiem czego się spodziewać. Czemu pytam? Bo mam już mętlik w głowie i nie wiem sam, czy dobrze robię. O tamtej firmie nie wiem nic, nie znam nikogo i to niby też sprzedaż ale zupełnie innego produktu i nie wiem czy się w tym odnajdę, w obecnej dziedzinie jestem najbardziej doświadczony w managmencie w firmie. Co robić? Ehh
#pracbaza #kiciochpyta #dylemat
  • 32
@czv1 z jakiej branży w jaką przechodzisz? Ciężko podpowiedzieć bez szczegółów. Pamiętaj że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Z drugiej strony , jak chcesz cokolwiek zmienić robiąc ciągle to samo ?