Wpis z mikrobloga

jadę pierwszy raz pociągiem od 15 lat i zrobiłem tak, że kupiłem bilet dla siebie i dla dziecka poniżej jednego roku życia przez co ono ma darmowy bilet a ja zyskuje jeszcze zniżkę i wolne miejsce obok siebie. Z tym, że no nie jadę z żadnym dzieckiem tak naprawdę a to tylko dla tych korzyści dodałem. Czy konduktor może się doczepić, że tego dziecka nie ma z biletu?
#kiciochpyta #pkp #januszebiznesu
  • 10
  • Odpowiedz
@Coffeepls: jak ci się włączyła oferta "taniej z bliskimi" to niestety będzie problem z biletem, będziesz musiał dopłacić do biletu bez tej zniżki. O nieistniejące dziecko raczej nie powinien robić problemu, wina tylko tej promocji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Coffeepls za darmowy bilet Intercity się nie obrazi. Zwyczajnie oszukałeś polskiego podatnika, bo za ten darmowy bilet zapłaci budżet państwa z podatków xD Poza tym jak było wspomniane dostałeś przez to zniżkę. Będziesz musiał dopłacić do ceny normalnego biletu. Nie wiem czy nie dostaniesz ekstra dopłaty za wystawienie biletu w pociągu. To może być bardzo słaby interes. No chyba że zostaniesz potraktowany jako gapowicz bez ważnego biletu ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz