Wpis z mikrobloga

@Montezuma0987: po prostu boję się że ta captcha jest podłączona jakimś ajaxem do jakichś niecnych celów (ludzie robia za obchodzenie captchy). Ale może i to naciągane. Nie rozumiem czemu wyszukiwanie jakiegoś sqla powinno zajmować tyle zasobów żeby robić przez to captche. Poza tym mogli normalnie zrobić pierwsza datę do wybrania i offset w wyszukiwaniu, a tak wybieranie początku i końca jest strasznie niewygodne.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: fotomontaż czy nie ale to że masował kitu jądra to nie żaden fotomontaż, po tych jego zapędach można się wszystkiego spodziewać, jest nawet fillm jak dla beki zapina od tyłu kota, bierze go za nogi i ładuje od tyłu
@odyn88
  • Odpowiedz
@Mefju32141: Z tej strony swego czasu wrzuciłem ponad 200 strimów na yt. Szukanie konkrentnych i przekopywanie się przez to to byla katorga i masa czasu.Jak pisałem o tym to ludzie pisali mi, że tylko narzekam i na pewno na tym zarabiam. Teraz niech sobie tam oglądają, a nawet oglądać tam jest przesrane bo ciagle się laguje.
  • Odpowiedz
@Montezuma0987: Mógłbym tu napisać ze 20 punktow dlaczego nie zamierzam przywrócić tych filmów ale po co. Typowa odpowiedź to, nie prowadź kanału jak ci się nie podoba. Właśnie nie prowadzę i tak jest dla mnie zdecydowanie lepiej. Nie warto. Wolę być jak pies ogrodnika.
  • Odpowiedz