Wpis z mikrobloga

@mickpl: Jak to uzasadnić? Przecież ceny na wtórnym ciągną w górę głównie gotowce do wprowadzenia, po 18-20k za metr. Przecież nikt nie kupuje gotowca po to żeby zaraz po wprowadzce kupować nową szafę, bo kolor mu nie pasuje xd
  • 3
@Szemiques: Ano wkleiłem jedną z moich historii, ale usunąłem, bo przydługa i nieśmieszna XD Generalnie rynek jest ogarnięty betonową gorączką. Ludzie do niedawna potrafili kupić i wystawiać od razu za 1,5 ceny wyjściowej. Gorzej niż na krypto, Buda rozdmuchał taką spekulację, która ostatni raz była chyba w 2007.
@Anien: to i tak ceny podpompowane chyba troche nowym budownictwem. Kilka meisiecy temu (sierpien wrzesien?) widzialem mieszkanie w wielkiej płycie na Widzewie (ot blokowisko jak Ursynów), 46m2 do generalnego remontu po 6k z metra, blok 4 pietrowy. Problem mieszkaniowy Łodzi nie dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sabarolus: Coś picujesz chyba. Albo mieszkanie zalane / z trupem w szafie. Jak 1.5 roku temu szukałem mieszkania w Łodzi to wszystko było po minimum 7k / m2. Nawet jakieś meliny. Teraz faktycznie może być z 20% jeszcze drożej niż wtedy.
zaraz zaraz, kraków wzrost prawie 40% rr? XDDDDD

Co to jest


@analboss: Kraków chyba jedyne miasto z potencjałem pod airbnb i takie tam. No i chyba okolice też są nieproporcjonalnie drogie? Pytanie jaka jest struktura uwzględnionych ogłoszeń.