Wpis z mikrobloga

Podsumowując:
- Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanale Sportowym materiał uderzający w Donalda Tuska/KO, ale pomysł ten został zablokowany przez pozostałych udziałowców,
- Stanowski odszedł z Kanału Sportowego ze względu na "spór ze współpracownikami" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- Stanowski założył Kanał Zero, na którym do spółki ze swoim kumplem Mazurkiem, pseudodziennikarzem znanym z bardzo wybiórczego traktowania swoich rozmówców, zwłaszcza jeżeli mają oni konotacje z partią polityczną o przewrotnej w stosunku do ich działalności nazwie "Prawo i Sprawiedliwość", prowadzą program polityczny, a już w pierwszym odcinku szerzyli fake newsy dotyczące przejęcia TVP oraz dyskredytowali Marszałka Sejmu,
- jednym z pierwszych materiałów na kanale był wywiad z Andrzejem Dudą. No normalnie stary, po prostu założyłem sobie nowy kanał na YouTube i zapytałem prezydenta, czy nie chce u mnie wystąpić, a on, że spoko, bo w górach i tak śniegu nie ma ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Oczywiście nie muszę dodawać, że w wywiadzie zabrakło realnie trudnych pytań, ale za to dowiedzieliśmy się, czy Duda sam kupuje pasztetową xD
- Stanowski odwiedzał siedzibę Orlenu aż 9 razy w ciągu ostatnich czterech lat. Pewnie dlatego, żeby w najmniejszych detalach dogadać szczegóły projektu Kierunek Tokio ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- pis0wski aparatczyk odpowiedzialny za zarządzanie armią internetowych trolli broni, Dariusz Matecki, wypuścił materiał, w którym broni Kanału Zero jako niezależnego kanału, który nie jest pod butem żadnej z opcji politycznych xD No patrzcie państwo, jak im nagle zależy na niezależnych twórcach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak o czymś zapomniałem, to śmiało piszcie w komentarzach

#kanalzero #kanalsportowy #stanowski #bekazpisu #polityka
Psychopathy_Red - Podsumowując:
- Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanal...

źródło: xd

Pobierz
  • 73
@atti: PiS #!$%@?ł, bo w swojej retoryce za bardzo zafiksował się na elektoracie geriatrycznym, w ogóle nie podejmując walki o młodocianych prawakoidów, zagospodarowanych przez Konfunie. Jeżeli ktoś tam pójdzie po rozum do głowy i pisowcy zaczą robić kontent skrojony własnie pod takich freethinkerów, Mariuszków z Brighton, to zobaczysz, że przygłupy z #4konserwy, deklaratywnie antypisowskie i jęczące o neuropisie (xD), bez wahania oddadzą głos na karakana.
Co więcej, Stanowski publicznie domagał się upublicznienia tego nagrania, ale coś Kanał Sportowy nie jest skory do wybielenia się.


I to ma być dowód na jego niewinność? Bo dla mnie to typowe manipulanckie zagranie cwaniaczka, który mówi "patrzcie, niczego się nie boję", a który dobrze wie, że ten materiał z różnych powodów nie ma szans ujrzeć światła dziennego, chociażby dlatego, że Stanowski nie jest już członkiem KS. Jak to sobie wyobrażasz, KS
I to ma być dowód na jego niewinność?

Ja tam obalam twoje "dowody" na winę. Dowodów na niewinność nie trzeba, no chyba, że ktoś ma zamordystyczne zapędy.

Jak to sobie wyobrażasz, KS wypuszcza ten materiał i na początku wstawia planszę z napisem "Teraz widzicie, jaki naprawdę jest Stanowski i że dobrze się stało, że nasze drogi się rozeszły"?


@Psychopathy_Red: Kanał Sportowy oficjalnie i jawnie informuje, że Stanowski może udostępnić ten materiał
Warto tu wspomnieć o tym, że PAD bodajże przez dwie kadencje nie udzielił tak obszernego wywiadu żadnym prywatnym mediom w formie nagrania wideo.


@Kristof7: udzielił Rymanowskiemu, nie tak obszerny ale też nie 5 minutowy
- Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanale Sportowym materiał uderzający w Donalda Tuska/KO, ale pomysł ten został zablokowany przez pozostałych udziałowców,


@Psychopathy_Red: nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale czyżby Borek miał resztki rozumu i godności człowieka???
Oczywiście nie muszę dodawać, że w wywiadzie zabrakło realnie trudnych pytań


@Psychopathy_Red: w zasadzie było kilka, ale Duduś je koncertowo olał co spotkało się z całkowitą akceptacją dziennikarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A do tego głosował na dudę, chwalił się tym na X


@Ilirian: Kojarzę, że głosował na Dudę w 2015, natomiast nie mam pewności, czy także w 2020, więc nie dodałem tego do wpisu (no bo jednak w 2015 mało kto by przewidział, że stanie się on odartym z resztek godności partyjniakiem), ale Mariusze z Brighton i tak mi powiedzą, że jestem stronniczy i manipuluję xD
@Psychopathy_Red: No dobra, ale mi pasuje sytuacja, w której chociaż nie przepadam ani za KO ani za PiS, jedni i drudzy mają swoje prywatne media, które stoją do siebie w opozycji.

Sytuacja taka jak na Węgrzech czy w Turcji, gdzie rząd zaorał media i wszystko nadaje to samo, byłaby dla Polski kiepska.

To był zresztą zarzut w stosunku do PiS, że dokładnie do takiej sytuacji chcieli doprowadzić - co mi też