Wpis z mikrobloga

#budowlanka #remont #remontujzwykopem #budownictwo
Cześć Mirki, mam w kuchni lamperię na wszystkich ścianach i do was moje 2 pytania:
1. Na dwóch ścianach chce zostawić lamperię i czy wystarczy, że zmatowię starą lamperią papierem ściernym i pomaluję nową lamperią? Jeżeli tak to proszę o info jakiej gradacji papier ścierny wybrać oraz czy cały proces krok po kroku jak to zrobić
2. Na dwóch ścianach nie chcę lamperii w ogóle, chcę mieć ścianę pomalowaną całą na biało, proszę również o proces jak to wykonać krok po kroku, czy muszę całą lamperię papierem jechać, czy wystarczy zmatowić trochę, później grunt i malować? Jakich papierów ściernych używać itp? Jestem zielony a chcę sam pomalować kuchnię, liczę na pomoc a nie na wyśmianie. Pozdrawiam was ;)
  • 2
2. Na dwóch ścianach nie chcę lamperii w ogóle, chcę mieć ścianę pomalowaną całą na biało, proszę również o proces jak to wykonać krok po kroku, czy muszę całą lamperię papierem jechać, czy wystarczy zmatowić trochę, później grunt i malować? Jakich papierów ściernych używać itp? Jestem zielony a chcę sam pomalować kuchnię, liczę na pomoc a nie na wyśmianie. Pozdrawiam was ;)


@Draniterox: prosta sprawa, potrzebujesz:
- szlifierkę kątową około 1.4kW