Wpis z mikrobloga

@KingLeeBruce: to stwierdzenie "Snax" bujał się po różnych teamach to takie niedopowiedzenie :)

Po virtuasach poszedł do Mouze w 2018 z którymi grał nieźle i nawet wygrali ESL One i potem znów wrócił do VP odbudować team z byalim i innymi polakami, ale nie pykło.
Potem się bujał po różnych teamach przez 2 lata, aż w 2022 zagrał w ENCE jako sub na IEM Dallas, gdzie 2 miejsce zrobili, a Snax,
@Exil12: Jasne, że niedopowiedzenie bo ciężko opisać ponad dziesięcioletnią historię w jednym wpisie i to z założenia skrótowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem na myśli, że Snax po prostu nie zagrzał już nigdzie miejsca na dłużej jak za czasów gry w VP, bo oczywiście było tak jak piszesz. Ja tam mu życzę jak najlepiej bo też mnie trochę boli, że przy takich umiejętnościach nie trafił przez tyle
@KingLeeBruce: oczywiście <3

No ja myślę, że komunikacyjnie był problem. Zawsze gra w PL teamach plus snax zawsze był dodawany jakoś ktoś tam. A w PL jak budował team, to trudno zebrac było potężną piątkę. No a nikt mu nie dał budżetu, żeby zbudował mocny miedzynarodowy team.

A jak do takiego trafił: Enca i teraz GL, to nadal mocny i pieknie gra.
@Narzekajaca_maruda: xD jedyne co mi przychodzi do głowy to zmęczenie totalne i chwilowe wypalenie ciężką drogą przez drabinkę do Spodka ( ͡° ͜ʖ ͡°) I chyba dzisiejszy mecz potraktowali jako meczyk do odhaczenia bo wolą zagrać na pełnej już na scenie po kilku dniach odpoczynku ( ͡º ͜ʖ͡º)

No bo nie oszukujmy się, dzisiejszy mecz na tle ich pozostałych meczyków wyglądał jak
KingLeeBruce - @Narzekajaca_maruda: xD jedyne co mi przychodzi do głowy to zmęczenie ...

źródło: graDrużyny

Pobierz