Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie widzę już sensu w podejmowaniu dalszych prób spotykania się z dziewczynami. Wyglądam dobrze(może nawet 6.5-7/10), mam nawet sporą liczbę par na tinderze, zaliczam spotkania i nic z tego praktycznie nie wynika. Mam 23 lata, od 2-3 lat przesiaduję na tych apkach; spotkałem się łącznie z 20 dziewczynami, a pocałunki zaliczyłem z dwiema.

Z jedną miałem dwumiesięczną relację około 1.5 roku temu - dziewczyna bardzo chciała związku, pocałunków, spotkań, ale seksu w ogóle. Kilka razy wleciał oral bez połyku od niechcenia i tyle. Z drugą dziewczyną parę tygodni temu zaliczyłem spotkanie na grę wstępną, po czym dziewczyna zerwała znajomość, bo rzekomo po spotkaniu nie zaangażowałem się emocjonalnie(zaproponowałem następnego dnia spotkanie tydzień później, bo miałem zajętych kilka następnych dni - co innego miałem zrobić?).

I tak szczerze mówiąc to mam dosyć. Mam wrażenie, że one wcale nie chcą się ruchać, tylko chcą atencji, emocji i poświęcania im czasu - jednocześnie samemu od siebie nic nie oferują. Nie ukrywam, że brakuje mi najbardziej seksu i o ile na początku nawet lubiłem wychodzić na te spotkania, tak z czasem mi one strasznie zbrzydły - były one strasznie jednostronne, musiałem udawać zainteresowanie, o głupie pocałunki trzeba było walczyć, nic nie zyskiwałem na tych spotkaniach.

Opcje mam teraz trzy: albo dalej kontynuować tę błazenadę i łazić na randki od niechcenia, ALBO spróbować seksu za pieniądze(mam pewne, sprecyzowane preferencje, więc może to nie jest taki zły pomysł?), ALBO olać to wszystko i ograniczyć się do filmików +18. Technicznie dalej jestem prawiczkiem, bo żadna z tych dziewczyn nie pozwoliła w siebie włożyć.

#rozowepaski #seks #tinder #niebieskiepaski #zwiazki #gorzkiezale



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: randkuj dalej, ale bardziej świadomie. Dziewczyny wyczuwają, kiedy facet robi w głowie obliczenia, jak się do niej dobrać, a kiedy wyczuwają, że jesteś zdesperowany to nawet lewarkiem nie otworzysz im nóg - to jest dla nich jeden z największych zabijaczy pożądania. Mówisz, że wygląd masz ok, to dobrze. Zmień nastawienie, chodź na te randki z intencją poznania dziewczyny, dowiedzenia się czegoś o niej. Spróbuj obudzić w sobie ciekawość drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
@darknightttt: @lubiejescfrytki jakoś nie zrozumiałem z tekstu OPa, że szuka seksu. Raczej z 2 miesięcznej relacji powinien oczekiwać czegoś więcej niż jakieś przytulanie i pocałunki. Tym bardziej, że to nie ruchacz bo napisał, że prawiczek. Chłop ma 23lata i nigdy nie ruchał, więc wcale nie dziwię się, że ma ciśnienie xD
  • Odpowiedz
@Nano22 Wy na wykopie rozumiecie wybiórczo. Po 2 miesiącach facet ma prawo oczekiwać seksu? Hahaha, ale się uśmiałam, a później wyzywacie tu kobiety od szmat itp, bo nie są dziewicami i się nie szanują. Widzę, że sytuacja na rynku knurów nadal jest beznadziejna, lepiej być starą panną.
  • Odpowiedz
o głupie pocałunki trzeba było walczyć


@mirko_anonim:

Obstawiałbym problem tutaj. Jeśli idziesz na te randki z założonym celem, jakim jest pocałunek czy seks, to laski to wyczuwają. Jeśli mową ciała i sposobem mówienia zdradzasz, że jesteś na to chętny (a to widać na kilometr) to laska wiedząc to po prostu ocenia czy jesteś według niej tego warty.
Niestety, ale czasem trzeba trochę poudawać niedostępnego, żeby zwiększyć swoje szanse.
  • Odpowiedz
Z jedną miałem dwumiesięczną relację około 1.5 roku temu - dziewczyna bardzo chciała związku, pocałunków, spotkań, ale seksu w ogóle


Ale co Ty chciałeś, do łózka na maksymalnie trzeciej randce tak jak wszystkie pato czerwono i czarno pigułkarze głoszą?
Chcesz łatwej sypialni? Zostań narcyzem i zaliczaj uszkodzone. Szybko nabijesz licznik, miłości w tym zero, skończysz jako skorupa wyprana z uczuć z pustką w oczach.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak widzisz - wykopki nie rozumieją nic z tego. Tylko jeden sensownie napisał. Ja bym Ci radził spuścić ciśnienie na divach bez taktowania się negatywnymi myślami. Może wtedy trochę zlagodniejesz w sensie spotkania z normalnymi łaskami będą przyjemniejsze bez takiego ciśnienia.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: to kiedy Twoim zdaniem można oczekiwać tego mitycznego seksu zakładając, że mamy dwójkę ludzi, którzy spotykają się regularnie i utrzymują kontakt prawie 24/7?
  • Odpowiedz