Wpis z mikrobloga

  • 1
@George_Liquor: w punkcie poligraficznym chciałem druk na A3 (na większych nie dawali laminowania już), ale wydrukowali to nie na całej kartce tylko zostawili trochę niezadrukowanego miejsca to musiałem nożem modelarskim wyciąć ten obraz żeby nie było białego (musiałem uważać by ramki rysunku nie uciąć, a była ledwo widoczna bo minimalnie ciemniejszy odcień miała)

Dostałem to jako cyfrowy rysunek, poszedłem tylko do punktu poligraficznego by to mi wydrukowali

Co dalej? Dobre pytanie,
  • Odpowiedz
  • 0
@George_Liquor:

a co ty będziesz robił na furrwalku bez kostiumu?


po prostu tam pójść i spędzić miło czas, zwłaszcza że nigdy nie byłem na tego typu wydarzeniu
no i też w kilku miastach gdzie są furwalki (Poznań, Szczecin) również nigdy jakoś nie byłem
a przebranie to w przyszłości ogarnę jak się nauczę, bo wolę samemu to zrobić (ale tylko heada i może łapki i ogon, bo całego fursuita nie będę mieć
  • Odpowiedz
  • 0
@George_Liquor:

odezwij się na PW jak będziesz ogarniać wyjazd to może uda mi się dołączyć.


jak nie zapomnę to się odezwę, tylko że może być problem, bo na tych furwalkach będę się starał przejść niezauważonym (paranoja mocno) + trochę sobie biedy w fandomie natrzepałem swoimi odklejkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz