Wpis z mikrobloga

Po co komu rozwiązywanie sprawy śmierci kilku naukowców, komu to potrzebne? Zajmujmy się chorą psychicznie babką co popełniła sudoku, spermiarzem co się dał wycyckać "na r0sjankę", dramą ze zbuntowaną nastolatką, i jakże oryginalnym motywem porządnego policjanta którego żona nienawidzi za jego pracę. Minęły 4 odcinki, zostały 2 i nie wydarzyło się niemal nic.

Ten ktoś z HBO kto obejrzał ten serial i potem pozwolił by wyszedł pod marką True Detective, powinien #!$%@?ć na galerze. Tylko Jodie Foster szkoda, oby się pamiętało że była jedynym dużym plusem tutaj.
#truedetective
  • 18
  • Odpowiedz
@johnkashtan: Makabrycznie słaby sezon, trzeba było czekać 5 lat na nowy sezon i dostaliśmy coś takiego. Jodie tego nie ratuje w żaden sposób, ogólnie wszystkie postacie są miałkie i nijakie. Rozwiązanie sprawy też pewnie będzie z czapy bo hehe wątek paranormalny. Ten serial powinien skończyć się na 1 sezonie który był najlepszym kryminałem jaki widziałem
  • Odpowiedz
  • 7
@Disscord93: Mam nieco inną teorię - pójdzie o brudną wodę która okaże się skażona jakimś szajsem z kopalni który wywołuje haluny. Jako że na stacji używali tej samej wody to #!$%@?ło im niemal w jednym momencie. Nikt nie pójdzie siedzieć bo trupy były chałupniczo przechowywane i nikt nie uzna takich dowodów (dlatego policmajster z Anchorage nie protestował a babka od kopalni tak łatwo się zgodziła). Tak wyjaśnią się też powszechne zwidy
  • Odpowiedz
  • 54
Dam wam dobra radę na przyszlosc: jak widzicie produkcje, w której główna rolę odgrywa gruba murzynka to omijajcie ją z daleka.
  • Odpowiedz
@knyszard: Do tej pory spotkałem się głównie z pozytywnymi opiniami wedle których sezon może nie jest wybitny, ale stawiany jest na drugim miejscu po pierwszym sezonie (sam uwielbiam pierwszy i drugi, trzeciego nie oglądałem). Ogólnie wykopkom bym nie ufał, sam obejrzyj.
  • Odpowiedz
@johnkashtan: Myślałem, że 3 odcinek był bardzo słaby ale 4 go przebił, nie działo się prawie nic, oprócz końcówki, co by pchnęło główną fabułę do przodu.
Też obstawiam, że chodzi o wodę ale coś czuje, że skończy się tak, że niby będzie chodziło o wodę ale będzie jakieś niedopowiedzenie na samym końcu i te wszystkie zjawiska paranormalnie nie będą tak do końca zanegowane i będzie takie niedopowiedzenie czy to rzeczywiście były
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: No mówię że recenzje widziałem, a ty się tu obesrywasz.
+ filmweb gdzie za kolor skóry filmy hejtują masowo to jest jednak #!$%@? źródło.

Opinie wyrobić można oglądając serial.
  • Odpowiedz