Wpis z mikrobloga

Powiedz na wykopie że masz kilkuletnią klasę premium to się dowiesz że jeździsz gruzem a za podobną cenę miałbyś salonową Dacie. ¯\(ツ)/¯

Powiedz też że śmiałeś kupić koszulkę z logo jakiejś firmy to zaraz okaże się że masz problemy psychiczne a krokodyl z logo Lacoste jest tam aby leczyć twoje kompleksy. Dostaniesz więc rady aby zaopatrzyć się w siedem jednolitych koszulek na każdy dzień tygodnia bo tak robią normalni ludzie przecież... #rozkminy #motoryzacja #modameska

Taguje też #perfumy aby zapytać czy "u nas" na tagu zauważyliście podobne akcje?
  • 54
  • Odpowiedz
  • 28
@futrzakos: i to przeświadczenie, ze absolutnie każdy kupuje perfumy, żeby hehe zaruchać XD pod kątem komplementów
@reggie82 masa życia 115 kg . Oczywiście gdybym czytał wykop 20 lat temu zanim zacząłem ćwiczyc to nigdy bym nie posezdł na siłownie bo dowiedziałbym się, że żadna kobieta na świecie nie lubi dużych mięśni XD
  • Odpowiedz
@dr_love a kogo obchodzi co tutaj ludzie mają do powiedzenia w „modzie”. Wiedzą przeciętnego Polaka w tym temacie leży. Tutaj tylko „polećcie dobrej jakości t shirt”. A jeśli ubierasz sie inaczej niż ich łeb może pojąć, to jesteś bezguściem. Nie daj Boże ubierzesz jakieś logo…
  • Odpowiedz
  • 0
@Rick_Sanchez: no właśnie tutaj takie opinie są w mniejszości
@YungOTF wykopki dziwne fiksacje mają ogólnie. Chłopa z zegarkiem Armaniego spaliliby na stosie bo nie jest to Orient. Nieważne, że coś sie komuś podoba, ma byc tak oni chcą :)
  • Odpowiedz
  • 5
nie zapomne jak Wykop zgruzował Cristiano Ronaldo który poszedł na gale MMA z jakimś kolorowym zegarkiem. Dawno nie miałem takiej beki
  • Odpowiedz
@dr_love: może nie na tagu/wykopie, ale słyszałem, że jak facet kupuje dużo perfum to jest rozrzutny*. No i interesowanie się perfumami jest dla gejów xD oczywiście wyszło to od innych typów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

* co ciekawe kobieta mająca dużą ilość flakonów już rozrzutna nie jest
  • Odpowiedz
@finchharold Przegrywie dlaczego skasowałeś swój wpis? Nie wiem co mają w głowie osoby jak ty. Wrzucają coś na wykop a potem kasują jakby płacili, że ktoś się wypowiada w ich tematach xD
  • Odpowiedz
@Rick_Sanchez: Ja tam wole kilkuletnią klasę premium od nowego budżetowego wozu jeśli chodzi o komfort, estetyke itp. Wiadomo, awaryjność i koszty utrzymania to druga sprawa, ale o wiele fajniej jezdzi sie bmw f10 z 3 litrowym silnikiem niz 3 cylindrowka 1.0 jakas skoda czy dacia, a przedzial cenowy podobny
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey w bolzce juz tak jest, moje 220 konne nieźle wyposazone auto wchodzi w pelnoletnosc więc szukam czegoś nowszego znalazłem 7 letnie 300hp ale w pracy usłyszałem że moc nie do użycia i w ogóle to w tej cenie mailbym 2-3letnia kije czy tam peugeota xd no ok ale nie każdy używa auta jako przedmiotu który ma przewieźć dupsko do roboty na zakupy itp ciężko komuś zrozumieć że ktoś może lubić motoryzację
  • Odpowiedz
@finchharold: Bo jesteś dzbanem i przegrywem, który myśli że będę płakał z tego powodu xD

Po prostu stwierdzam, że na wykopie ludzie robią debilne rzeczy ¯\(ツ)/¯

Nic dziwnego że żadnej loszki nie możesz znaleźć, a cały wykop spamujesz swoim przegrywizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz