Wpis z mikrobloga

Zawsze miałem ból co znaczy: kto bogatemu zabroni?, bo tak Roman Abramowicz ma najdłuższy jacht w Europie, ale nim pływa, są fotki w necie, typ ma apartament na Złotej, ale już wymyślił jak na nim zarobi, więc jest logika, a nawet ten Wojciechowski deweloper 80-latek ma żonę z 24-25 lat i syna pewnie od Bociana, ale ma, też jakaś logika, jak dożyje 98 lat, będzie mieć dziedzica i może spokojnie po partyjce golfa kopnąć w kalendarz. Ale kupowanie broni po to, aby jej nigdy nie użyć, a nawet jak byłby napad na klocek to nie strzelałby ze wszystkiego itd. To znaczy kto bogatemu zabroni hehe Ciekawe ile dały mu wyświetlenia, reklamy na YT i współprace, że miał na tą broń, ale w sumie kto bogatemu zabroni hehe #mocnyvlog#
  • 19
@megastulejka: Jak ma w działalności jakieś pkd związane ze szkoleniem militarnym czy organizacją pikników militarnych to pewnie tak, ale to musiałby się jakiś doradca podatkowy odezwać. Ja z podatków wiem mało lub bardzo mało.
@Niedogonisz: Nie chcę mi się szukać. Widzę, ze nowy jesteś na tagu. On wiele rzeczy kupuję hurtowo. Obczaj motyw jego butów. 10 par tego samego modelu Asics np. Spiżarka cała zapchana żarciem itd. On znany jest z zakupoholizmu co czasem jest śmieszny, czasem nie, bo słomiany zapał z bronią też jest znany. Chciał strzelać, miał przerwę, znowu strzela, ale pewnie za miesiąc broń pójdzie się kurzyć.
@Niedogonisz: Pooglądasz trochę jego to zobaczysz to zjawisko. To nie tylko broń, ale tam jest sporo więcej ciekawostek zakupowych, badań po dietach, walkach z pewnymi lokalami gastronomicznymi nawet, a i tak najlepszy był nr jak po gessler pojechał z 10 lat temu może, ale wtedy miał rację, bo mu lokal zepsuła zmianą karty dań, a na koniec lokal padł. W sumie to barwna postać, choć też mocno zachęca do satyry na
@Niedogonisz: Szczerze ten tag słynął z tego, że pytań tak głupich nie zadawano, to, że kupowanie broni hurtowo, bo podobno sam tak robisz jest ok, super i hiper to idź pod komentarze pod filmami i go pochwal, a nie zaśmiecasz tu tag.
@Niedogonisz: eSUBA94
30.01.2024, 20:06:20
+
debil znowu idzie w zakupy bronii?
przypominam że dzban nakupił pełno akcesoriów, DROGICH AKCESORII I BAJERÓW, kolimatorów itp.

#!$%@?ął do szafy i sajonara, no chyba że jakiś kolega ze swoją bronią wpadnie to wtedy musi się pochwalić i poudawać eksperta

już nawet nie chce mi się tego oglądać aby się nie denerwować bo znając życie marcinek będzie znowu udawał debila i zaczynał przygodę z bronią całkowicie
@Sylwiusz89: Czekaj, czekaj czy on wcześniej nie miał tylko glocka z kolimatorem? Teraz dokupił broń która znacznie mu ułatwi starty w zawodach. 5 sztuk broni w szafie to minimum. Sam w swojej szafie pancernej mam 8 sztuk broni i myślę o zakupie kolejnych.
@Eligo: On coś gadał o wymogu przy pozwoleniu jakiś startów, ileś musi zrobić, ale naprawdę posłuchaj go dużo, dużo wcześniej to będziesz wiedzieć, że te jego porywy serca to takie jak atlas na strychu. Wizje ma, ale prześledź sprawę Patrola pod płotem, też ciekawa itd. Słomiany zapał to mało, tam pomieszanie z poplątaniem i nie zdziwię się jak za pół roku zacznie grać w golfa, zaliczy 2 turnieje, zajmie ostatnie miejsce,