Wpis z mikrobloga

@czasnawykopki: @Hazzy90 ahh widze ze koledzy nowi w gielde. No to łopatologicznie:
1. Inwestujesz pod dywidende
2. Dostajesz inside info ze dywidenda w tym roku to smrut
3. Dochodzisz do wniosku ze bez sensu trzymac tak slabe akcje a i tak jest gorka.
4. Sprzedajesz i inwestujesz lepiej gdzie dywidenda bedzie lepsza
5. Kurs spada
6. Wyplata dywidendy licha
7. czasnawykopki i hazzy90 krecac kolejnego blanta po obaleniu kolosa z mikroekonomii
  • Odpowiedz
@Fury_Warrior: nie chce mi się z tobą dyskutować nawet, załóżmy że się nie znam XD kiedyś wrzucałem ile jestem na tej spółce do przodu, a od tamtej pory jeszcze urosło. Nie będę się z tobą zakładał bo dawno temu założyłem się z rynkiem, uważam że to co napisałeś jest prawdziwe, ale nie dotyczy kompletnie tej spółki bo ABB było też rok temu, kurs pozniej urósł, a celem jest wejście do WIG20.
  • Odpowiedz
@Fury_Warrior obstawiam 4-5 zł, jak będzie słabsza, to mam w to #!$%@?, bo siedzę w pociągu od 16 zł i czytam sobie od kilku lat skowyt takich peroniarzy i trolli spadziowych, którzy wymyślają różne teorie ja temat tego, jak to XTB się zaraz skończy. Nie rozumiem tez, czemu bredzisz o jakiś kreskach i AT, jak tu większość się ładuje pod fundamenty
  • Odpowiedz
@Hazzy90: aha spoko tylko rozmawiamy o tym co jest tu i teraz i sie zaraz wydarzy. Wstecznie tez moge napisac ze kupilem akcje po 4.5 w 2019. Rozmawiamy o wyplacie dywideny i wy sie spuszczacie ze bedzie ogromna i czemu spada kurs przed ogloszeniem? dalem wam wytlumaczenie ale wolicie zakrzywiac rzeczywistosc. Ok jak tak sie znasz to handluj dalej ale nie wymadrzaj sie ze kiedys sie "zalozyles" z rynkiem i teraz
  • Odpowiedz
@maniek74 wykopkowi chyba spółki się #!$%@?ły, nie widzę innego uzasadnienia na te jego pobawione logiki wysrywy. Być może nie odrobił lekcji z poprzednich lat. Dajmy mu czas, niech dzieciak ochłonie bo chyba za dużo emocji jak na jeden dzień
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ możliw aczkolwiek nie widzę uzasadnienia ewentualnej realizacji zysków przed dywidendą. Co niektórzy zatrzymali się w zdolności logicznego myślenia i analizowania rynku na podstawie zaprezentowanych wyników i wydaje im się że to ta sama spółka kiedy wycena sięgała 18 zł w szczycie.
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ patrząc na podobną sytuację z mają zeszłego roku śmiem twierdzić że kurs zachowa się podobnie. Czy gruby myśli podobnie i będzie próbował wywołać strach? Who knows. Nawet gdyby to będzie kolejna okazja na dokupienie. Aktualnie 1450 szt. mnie bardzo cieszy :)
  • Odpowiedz