Wpis z mikrobloga

Ale propaganda ruszyła na całego z tym „nie będzie niczego” wśród środowisk PiSu i Konfederacji. Swoją drogą ciekawe, że „wolnościowcy” chcą dopłacać do inwestycji amerykańskiego korpo. A z tym „nie będzie elektowni atomowej” - serio, głupszego spinu dawno nie widziałem.

Naprawdę oczy mi się już przewracają, jak widzę tę tępą propagandę dla motłochu

#polityka #bekazpisu #konfederacja #4konserwy #neuropa #sejm
Gours - Ale propaganda ruszyła na całego z tym „nie będzie niczego” wśród środowisk P...

źródło: IMG_3200

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@stjimmy To jest typowa konfa, żeby #!$%@?ć coś w mediach to zawsze przeciw pozostałym ugrupowaniem, ale zgodnie z aktualnym nastrojem społecznym (który się zmienia co kilka dni) i chłopskim rozumem. Jak trzeba podejmować realne decyzje to wstrzymują się od głosu.
Ich wywracanie stolika polega na losowym rzucaniu gównem na wszystkie strony, żeby zawsze móc powiedzieć kiedy coś nie wyjdzie, że oni wszystko przewidzieli.
  • Odpowiedz
@Gours: lgbt i unia europejska to tępa propaganda dla lemingów.
Btw tak, jestem konfederatą i pisowcem i jestem z tego powodu dumny. Popieram zarówno połowę poglądów korwina jak i mateckiego i uważam że gdyby razem rządzili to polska bylaby rajem a nie lewackim kołchozem
  • Odpowiedz
@konrad-durlak: CPK to tak właściwie nikt nie wie, atom idzie tak jak szedł, tylko rząd próbuje mocniej naciskać na Amerykanów aby zainwestowali w jej budowę zgodnie z PPEJ czyli 49/51 na co niezbyt chcą się zgodzić. Codziennie można tu wyczytać od jakichś błaznów że rząd przymierza się do zmiany lokalizacji elektrowni co jest bzdurą prostowaną przez ministerstwo i przedstawicieli rządu już parę razy.
  • Odpowiedz
Najpierw płaczą, że jesteśmy montownią zagranicznych firm. A potem płaczą, bo nowy rząd renegocjuje umowę z Intelem, aby ten zwiększył budżet na działy R&D w Polsce...


@Bashful: Jak się jest młotem to się wszędzie widzi gwoździe
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours "wygaszenie Bełchatowa do 2030" - obrzydliwe #!$%@? z PiS które same #!$%@?ły budowę odkrywki Złoczew, a teraz się prują że Bełchatow będzie wygaszony.
  • Odpowiedz
@Gours: konfiarze chcą jednocześnie małych podatków i przejebywania tych istniejących na głupie inwestycje i armię. Ludzie niech zdychają. #!$%@? że prywatne leczenie lub ZUS byłyby sto razy drozsze
  • Odpowiedz