Wpis z mikrobloga

Bocheński to niezły dzban xD
Wczoraj: ej, jakby co to te słowa o wirusie LGBT sprzed trzech lat to był błąd, wcale tak nie myślę
Dzisiaj: czy Trzaskowski jest przystojny.. nie wiem, niech Biedroń ocenia, bo wiecie hehe to pedau jest

I tak, pytanie ze strony radia zet jest debilne, ale nie powinno go chyba zaskakiwać, skoro wszyscy pisowcy (nawet redaktorzy w TV Republika) promują go jako "wysokiego" i "ładnego".

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #warszawa
splinter96 - Bocheński to niezły dzban xD
Wczoraj: ej, jakby co to te słowa o wirusie...

źródło: rdz

Pobierz
  • 12
ale co jest złego w jego odpowiedzi? Bo naprawdę nie rozumiem.

@Zeudos: Myślę, że najlepiej podsumowuje to komentarz od @galicjanin. Bocheński z jednej strony chce usilnie odciąć się od swoich fundamentalistycznych Ordo - Iurisowych korzeni bo wie, że jest to problematyczne dla kandydata na prezydenta Warszawy. Z drugiej, przy takim (wydawałoby się) prostym pytaniu usilnie obawia się skomentowania urody innego faceta, bo zapewne godzi to w jego poczucie męskości. Mógłby
@splinter96: Najlepsze jest to, że hetero facet tak samo jest w stanie ocenić, czy inny facet jest przystojny czy nie. To podstawowa umiejętność pozwalająca motywować faceta, by się bardziej o siebie zadbał, bo inaczej żadna go nie zechce. Lecz takiej podstawowej umiejętności są pozbawione incele i inne mizoginy, dla których kobieta to powinna się należeć jak psu zupa, mają dokładnie tak samo #!$%@? mindset jak grube świnie z których kisną, bo
@splinter96: To oczywiście idiotyczne, jest to nic innego jak wytykanie politykowi opozycji politycznej że jest haha gejem. Wystarczyłoby żeby powiedział coś w stylu żeby baby to oceniły i byłoby już lepiej, jak mu tak ciężko coś powiedziec takiego (albo boi się przed elektoratem coś takiego powiedzieć)