Wpis z mikrobloga

Jak ludzie się dobierają w pary?

1. Odpady z odpadami
2. Przeciętni z przeciętnymi
3. Atrakcyjni z atrakcyjnymi
4. Modelki z modelami

Jeżeli uważacie się za przeciętnych, celujecie w przeciętne i dostajecie dziesiątki koszy i wychodzi Wam z tego całe zero związków, to pogódźcie się z tym że nie jesteście przeciętymi kolesiami a odpadami.

#przegryw #blackpill
  • 22
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin: Szare myszki których zdjęcia często tu wklejacie to nierzadko modelki tylko że w ciuchach do chodzenia po domu i bez makijażu. Studiowałem i mieszkałem w akademiku. Wiele lasek totalnie niepozornych na które mówicie szare myszki to ruchały się po kryjomu albo miały różne zaburzenia psychiczne najczęściej kompleksy.
  • Odpowiedz
1. Odpady z odpadami

2. Przeciętni z przeciętnymi

3. Atrakcyjni z atrakcyjnymi

4. Modelki z modelami


@Saddam_Husajn: Tak było kiedyś. Jak jest teraz to szkoda strzępić ryja.
Ostatnio byłem na większej imprezie, locha 150kg z typem wyrzeźbionym na siłowni tak, że Michał Anioł by się nie powstydził - dlaczego? Wzrost 170 cm + łysy.
  • Odpowiedz
Tak było. Byłem tą łysiną na głowie tego typka.


@Saddam_Husajn: Mogłeś napisać coś, że wyjątki się zdarzają.

Natomiast wmawianie, że taka sytuacja nie miała miejsca albo, że takie sytuacje nie mają miejsca - kompletnie zdyskredytowałeś siebie i to co wcześniej mówiłeś, po prostu wypierasz rzeczywistość z głowy, bo ci nie pasuje - i żeby nie było to samo robią ludzie z tagu #przegryw, tylko w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@Bombonier: Ale ile takich par jest? Na każdą taką jedną przypada kilka gdzie jest totalnie na odwrót. Wyjdź z piwnicy, pojedź do większego miasta, usiądź na ławce w ruchliwym miejscu i popatrz sobie na chodzące za rączkę pary.

Ja Ci też mogę podać przykład jakiegoś oblecha który chodzi z topową modelką która jest w swoim prime time. Patrz Roksana Węgiel i jej chłopak. I tym przykładem pod tezę mógłbym udowodnić że
  • Odpowiedz
@calinowski: Tu na wykopie "normalny facet" znaczy co innego niż ja do tej pory uważałem bo dla użytkowników tego portalu "normalny facet" to ktoś z zakolami na pół głowy, cofniętą szczęką, wadą wzroku, nadwagą i ubierający się w Croppie.
  • Odpowiedz