Wpis z mikrobloga

Witam. Gdzie najlepiej kupić narzędzia do domowego użytku na domowe remonty/naprawy. Jedyne co mam to młotowiertarka udarowa i wkrętarka z zestawem bitów.
Brakujące narzędzia które by mi się przydały to m.in. młotek, kombinerki/szczypce, śrubokręty, wiertłą do drena i metalu itp.
Iść do Castoramy i kupić pojedyńczo czy znacie jakąś stronę/ sprzedawce np. allegro lub jakaś inna strona.

#remontujzwykopem #narzedzia #budownictwo
  • 14
  • Odpowiedz
@greenvblue86 ja kupowałem z lombardów :) używane porządne marki powinny jeszcze długo posłużyć. W cenie marketowki można kupić naprawdę fajne sprzęty. Ten zielony looombard ma swoje Allegro :)
  • Odpowiedz
@greenvblue86: jak często chcesz używać? Jak sporadycznie, to szukaj konkretnych produktów o dobrym stosunku ceny do jakości. Np. wiertła parkside z lidla będą wystarczające do sporadycznych prac.
Za wiele rzeczy w markecie budowlanym bardzo przepłacisz, więc lepiej wcześniej zorientować się w cenach.
  • Odpowiedz
@greenvblue86 na olx pojawiaja sie czesto narzedzia Wera w bardzo dobrych cenach, nowki. Nie wiem skad ludzie to biora, ale czasem sa 50% tansze niz w sklepach internetowych i nie sa to podróbki - a to narzedzia na cale zycie
  • Odpowiedz
@greenvblue86: odradzam leroy merlina, castorama ma może jakąś markę własną ale w tym pierwszym w porównaniu do cen internetowych to na wszystkich mają kolosalną marżę, jeden plus to wszystko w jednym miejscu
  • Odpowiedz
Nie wiem skad ludzie to biora


@upodlator: z promek w Niemczech, tam czasami są bardzo tanie. Kupiłem tak kilka grubych zestawów, sprzedawca mi się pochwalił, że kupił je za połowę tego co mi sprzedał, a kupowałem za mniej niż 60% ceny z allegro.
  • Odpowiedz
młotek, kombinerki/szczypce, śrubokręty, wiertłą do drena i metalu itp.


@greenvblue86: młotek spokojnie castorama/lreoy ale lepszy kupisz przez internet :D
śrubokręty - tutaj allegro i jakieś lepsze marki
wiertła - sklep metalowy w okolicy albo allegro, w casto i leroy albo kiepska jakość albo bardzo drogo.
kombinerki/szczypce - allegro kupić lepszej marki, warto!
  • Odpowiedz