Wpis z mikrobloga

Pov: moja mina, kiedy w tym sezonie pojawia się kolejny wątek paranormalny xD

Ten nowy sezon to hańba. Nie dziwię się, że Nic Pizzolatto tak „buracko” się od tego odciął. Miał chłop rację.

Aż się łezka kręci w oku, jak się czekało na tagu 10 lat temu na kolejne odcinki 1. sezonu… nawet 2. sezon miał swój klimat i jest overhated moim zdaniem. 3. sezon trochę snoozefest, ale ogólnie to były dobre seriale kryminalne, a 1. sezon to jedna z najlepszych rzeczy, którą oglądałem w życiu.

4. sezon to hańba i wstyd, że ktoś się zgodził podpiąć to pod serię True Detective.

Edit.
Jedyny plus tego sezonu to klimatyczna lokacja. Ta noc polarna na Alasce jest ciężka i depresyjna. Szkoda, że debilna fabuła nie wykorzystuje potencjału tego miejsca.

#truedetective #seriale #hbogo
Tywin_Lannister - Pov: moja mina, kiedy w tym sezonie pojawia się kolejny wątek paran...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: serial dużo łatwiej mógłby się bronić, gdyby zgodnie pierwotnym zamysłem nazywał się po prostu Night Country, ale jakiś geniusz z HBO wymyślił, że podklejenie tego do marki TD da większą oglądalność i mamy to, co mamy... ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister zgodze sie z tym, ze temat paranornalny strasznie nie pasuje do klimatu true detective. Od poczatku liczylem na to, ze jakos ten watek racjonalnie wytlumacza, ale z kazdym odcinkiem moja nadzieja topnieje. Na szczescie ma byc malo (tylko 6?) odcinkow, wiec wkrotce koniec.
  • Odpowiedz
@UkrywamSie: ja - osobiście - te wstawki w 1. sezonie odbierałem bardziej jako odzwierciedlenie traumy oraz procesów zachodzących w zniszczonym i przećpanym mózgu Rusta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu masz duchy i zombiaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz