Wpis z mikrobloga

  • 1
@brakloginuf: do takich trzeba mieć morde i pajacować (i nie wiem w ogóle gdzie taką znaleźć), a taką cichodajke umawiasz i się spotykasz. Ma o wiele mniejszy przebieg. I często spotkanie to seks i rozmowy.

@wypok_wypok Przejrzyj moje posty z tagu przegryw, tam opowiedziałem na jakim portalu znajduję.
  • Odpowiedz
@odpad_ludzki: bardzo różnie kształtowały się na przestrzeni czasu moje wydatki na diving, ale dawniej zdarzyły się takie miesiące (niewiele, ale jednak), że wyszly mi okolice 3-4k. Obecnie to raz, że mi się mniej chce, a dwa, że w moim rejonie wybór od dobrych dwóch lat zrobił się motzno #!$%@?ńki, mimo że miasto wojewódzkie here więc oscyluje to teraz w przedziale do 1k (zazwyczaj).

Z cichodajkami z kolei mi nie bardzo po
  • Odpowiedz
@odpad_ludzki: dałbym maks 3 stówy. Przecież dojdziesz 2 razy i się już nie chce. Miałbym ruchać na siłę, bo zapłaciłem? Chyba, że jedziesz na jakichś wspomagaczach.
  • Odpowiedz
  • 0
@TestoDepot: OK, rozumiem. Ja mam swoją chatę do której zabieram. Nie wynajmuję hotelu.

Przede wszystkim - ciało. Nie porównasz ciała cichodajki z ciała divy, są bardzo zadbane, hude, młode, chętne. Ja znalazłem sporo zainteresowań wspólnych, rozmawia się bardzo długo, z racji tego, że chodziliśmy na wspólne imprezy jak się okazało.
  • Odpowiedz
@odpad_ludzki: różne są divy i różne mają ciała. Są i takie, że naprawdę rakiety i nie moge złego słowa o figurze powiedzieć z tym, że one pracują na większych stawkach niż 300 złociszy, z reguły od 500 wzwyż. Choć z rzadka i przy 400 już może trafić się naprawdę fajna. Gro div jest z kolei zmęczonych życiem i #!$%@? więc fakt faktem, że to się będzie też na pewno objawiać na
  • Odpowiedz
@odpad_ludzki: ee, ja to po godzinie czy max poltorej (to taki idealny wg mnie czas na dwie akcje) nie mam ochoty ani ich dotykac, ani z nimi rozmawiac ani przebywac w ich poblizu xD i to sie tyczy zarowno divy jak i normalnej kobiety
  • Odpowiedz
  • 0
@Shagal: @klamkaodokna Ja lubie ruchać długo, i spać z laską. W godzinę nie mam szans, żebym doszedł.

@TestoDepot: Napiszę tak, po pierwsze divy za 300 o których mówisz, nie ma szans, że nie są w jakiś sposób zajechane, a oceny szwagrów wiadomo jakie - mocno zawyżone.
Jedyny sposób taką znaleźć to:
1) albo szukać na sapera, co wiadomo, wiąże się ze stratą czasu i energii
2) korzystać z ocen szwagrów
  • Odpowiedz