Wpis z mikrobloga

Też tak zauważyliście, że czas #!$%@??
Mój dziadek świętej pamięci odszedł dokładnie 5 lat temu, wczoraj była rocznica. Był strasznie fajnym człowiekiem i często mówił

Tobie wnusiu zostały godziny życia, Twojej mamie minuty, a mi sekundy życia.

Często wracam do jego słów i myśle, że miał racje,
  • 28
  • Odpowiedz
Wstajesz, ogarniasz sie, robota, wracasz, robisz ogarniasz sie i śpisz


@SereneCipher: bo trzeba trochę dać od siebie, żeby czerpać cokolwiek z każdego dnia. Znaleźć hobby, którym można się zająć przed/po pracy, bo sam weekend to gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SereneCipher: czas płynie co raz szybciej. Na studiach i na początku pracy żyłem od popołudnia do popołudnia, potem od weekendu do weekendu, a teraz to już z miesiąca na miesiąc i wyglądam wiosny, żeby porobić coś fajnego na dworze. Teraz dzień, to moment. Popracuję, zjem obiad, obejrzę coś, zjem i do spania ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@SereneCipher dlatego trzeba zmienić podejście, ja swoje zmieniłem w gimnazjum, że wszystko jest wymyślone i patrząc na galaktykę nie ma zupełnie żadnego znaczenia, a w robocie robić minimum jest nie płacą dobrze i nie lubisz jej
  • Odpowiedz
@SereneCipher: To jest obrzydliwe - ale tutaj pewnie bardzo duzo zalezy od tego, co sie robi, moze 5% ludzi ma prace = pasje, to ja mysle, ze oni inaczej sie czuja, ale moze tez czasami sie nudza / mecza.
  • Odpowiedz
@SereneCipher Mi dziadek żony powiedział z takim smutkiem przed śmiercią w szpitalu, że jak koniec, jak on przecież jeszcze nic w tym życiu nie zrobił... Całe życie ciężko pracował, ciagle był potrzebny w pracy i nawet na urlopy nie wyjeżdżał, bo był potrzebny. A potem przychodzi żal.
  • Odpowiedz