Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Fizjoterapeuci to kuglarze, szamani, masazysci po 5letnim kursie, change my mind. Od zawsze mam duzo kontuzji, taka szklanka ze mnie i chodzilem do wielu fizjoterapeutow przez lata. Chodzilem nawet na indywidualne zajecia z fizjo trenerem na silownie zeby sprawdzic czy dobry mam wzorzec ruchu, robilismy cwiczenia wzmacniajace i nic to kompletnie nie dalo a takie zajecia 200zl/h
Ostatnio czare goryczy przelala laska, ktora slowem mi nie powiedziala co mi moze dolegac i po 30minutach masazu powiedziala ze to tyle na dzis XD Nigdy wiecej. Na youtube znalazlem typa squat academy, porobilem troche cwiczen od niego i czuje znaczna poprawe xD
Jestem ciekaw czy to polscy fizjo takie gowno prezentuja czy to ja tak pechowo trafialem ze zaden nigdy nie potrafil pomoc.
#fizjoterapia #fizjoterapeuta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
czy to ja tak pechowo trafialem


@mirko_anonim: to. Fizjo jest od cholery bo masa szkół typu "wyzsza szkoła w dolinkach górnych" miała fizjoterapię jako kierunek. Dlatego szukanie w tym gąszczu to katorga i ciężko znaleźć dobrego sportowego, często się trafia na takie gówno że idziesz a ktoś z dupy zrobi ci masaż który będzie cię kosztował drożej niż kurde jakiś relaksacyjny masaż balisjki ;)
Takiego fizjo co ci powie co ćwiczyć,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jestem po kilku operacjach kręgosłupa i nie tylko. Po każdym zabiegu chodziłam na rehabilitację na NFZ i rzadko kiedy byłam niezadowolona. Może raz, czy dwa trafiłam na fizjoterapeutki z których nie byłam zadowolona. Miałam ćwiczenia indywidualne i masaże. Zawsze poprawiali mój stan. Latem byłam w szpitalu, na rehabilitacji prywatnej i byłam zachwycona zespołem. Tylko jedna dziewczyna była średnia, reszta osób 100% profesjonalizmu. Mój fizjo był najlepszy, dostał mój przypadek z
  • Odpowiedz