Wpis z mikrobloga

Kiedyś, kobieta musiała coś umieć aby nie skończyć pod mostem. Teraz dzięki lewicy, spermiarzom, cuckoldom i białorycerzykom nie musi NIC. Tymczasem jak to wyglądało w normalnych czasach? Kobieta uczyła się obowiązków domowych, gotowania, sprzątania, dbania o dom. Jeśli się nie nauczyła po prostu KOŃCZYŁA POD MOSTEM tak jak facet który nie zdobył zawodu. Taka jednostka była BEZWARTOŚCIOWA dla społeczeństwa w związku z czym spotykało ją to na co zasłużyła. Ale nie, teraz świat nam wmawia że tak nie wolno. Mąż chcę by żona zrobiła mu obiad? Przemoc domowa! Mąż chcę by po 10 godzinach tyrania mógł wrócić do czystego, pachnącego mieszkania? Tego to już za wiele, to praktycznie gwałt!

Kobiety wychowuje się teraz tak: You go girl, nic nie musisz, wykorzystuj tego swojego mężusia która zap*erdala dziennie po kilka a nawet kilkanaście godzin. A w czasie gdy on jest w pracy... po prostu rób to na co masz ochotę! Instagram, Facebook, Tik Tok, Netflix and chill! A po co potrafić zrobić coś pożytecznego?!

#p0lka #bekazlewactwa #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #przegryw #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn
Miguelos - Kiedyś, kobieta musiała coś umieć aby nie skończyć pod mostem. Teraz dzięk...

źródło: dfsfgfsd

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
gotowania, sprzątania, dbania o dom.


@Miguelos: To nawet facet sobie ogarnie sam jako dorosły i samodzielny człowiek, choć też trzeba wysiłek włożyć i poświęcić czas po pracy, więc bycie z babą nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Miguelos: Baby w obecnych czasach nie reprezentują żadnej wartości. Niestety lata uprzywilejowań doprowadziły do tego, że ONA NIC NIE MUSI. Niezależność tych stworzeń wybiła w kosmos po znormalizowaniu #!$%@? w stylu OnlyFans itp. SEXWORKING jak to nazywają. No i dochodzimy do momentu, ze w sumie owszem, babsztyle są niezależne, ale nie mają do zaoferowania już kompletnie nic.
  • Odpowiedz
@Durisil @HuopWsiowy kobiety niby wnosza 2 aktywa do zycia mezczyzny ale tak naprawde to zero:

1. Sypialnia umiera w kazdym malzenstwie, zwlaszcza po ciazy. Pogadajcie z zonatymi kumplami.
2. Argument o zalozeniu rodziny jest de facto uniewazniony przez skandalicznie wysokie statystyki rozwodow.
  • Odpowiedz
Mąż chcę by żona zrobiła mu obiad? Przemoc domowa! Mąż chcę by po 10 godzinach tyrania mógł wrócić do czystego, pachnącego mieszkania? Tego to już za wiele, to praktycznie gwałt!


@Miguelos:

Kobieta wraca z pracy i chce odpocząć? Taki uj, w domu siedzi wielce zmęczony panicz który obiadu żonie nie zrobił za to żąda by ona zrobiła bo przecież ona nie jest zmęczona po pracy xD #logikaniebieskichpaskow
  • Odpowiedz
Kobieta wraca z pracy i chce odpocząć? Taki uj, w domu siedzi wielce zmęczony panicz który obiadu żonie nie zrobił za to żąda by ona zrobiła bo przecież ona nie jest zmęczona po pracy xD #logikaniebieskichpaskow


@AlienFromWenus:
Szkoda, że nie zacytowała z wypowiedzi tego fragmentu:
,,A w czasie gdy on jest w pracy... po prostu rób to na co masz ochotę!"
Czyli mamy opisana sytuację gdy pracuje wyłącznie mąż. Kobieta w
  • Odpowiedz
@Miguelos: nie wiem czy się męczyć odpisując na takie wysrywy, ale trudno. Niech mnie przegrywy zwyzywają.

Pomijam jakieś patologiczne jednostki (bo patologie są po obu stronach) tak teraz kobieta nie gotuje wszystkiego codziennie bo uwaga też pracuje. Tak samo jak facet przeciętnie 8h 5 dni w tygodniu.
Normalna baba też posprząta, ugotuje, ale tylko dla siebie jeśli żyje sama, a jeśli żyje z kimś to będzie oczekiwała połowy roboty od swojego
  • Odpowiedz
Czyli mamy opisana sytuację gdy pracuje wyłącznie mąż.


@Shemiaza:

To już wymysł wykopka, stworzył chochoła gdzie kobieta nie pracuje i nic w domu nie robi, by pasowało pod tezę. W normalnym świecie kobieta albo pracuje albo nie ale wtedy zajmuje się domem.
Są patologiczne sytuacje, gdzie nic nie robi ale wtedy facet wypierdziela ją za drzwi.

Są też sytuacje które ja opisałam, też patologiczne, ale wtedy włącza się tryb "hurr durr
  • Odpowiedz
@Shemiaza: To, że wykopek sobie wysrał jakąś sytuację z dupy nie zmienia faktu, że większość kobiet w Polsce pracuje, a ta historyjka jest wymyślona pod przegrywów żeby się oburzać pod tezę fikcyjnymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@Miguelos: O nie! Kobiety w końcu mogą zdobywać wykształcenie, dobrze płatną pracę i nie muszą łapać się byle jakiego samca. Beka z cebulaków, że mogą utrzymać przy sobie kobietę tylko wtedy jak ma wybór między nimi a życiem pod mostem!
  • Odpowiedz
Aż się zbulwersowałam jak to czytam. Nie wiem gdzie takie baby znajdujecie, ale generalizowanie trochę za mocno Wam weszło. Jestem babą pracuje na cały etat, dylam na same nocki do roboty, w dzień siedzę z dzieckiem, ogarniam mieszkanie, gotowanie, pranie jakieś zakupy. Mam przy tym czas żeby sie przespać jak mały śpi w dzień. Mąż od poniedziałku do piątku w biurze po pracy bawi sie z dzieckiem potem spacerki z psem wieczorami,
  • Odpowiedz
@trotzig2586: Ha! Sama potwierdzasz , że są takie baby co NIC nie robią! I o nich właśnie jest ten wpis. Nie ma znaczenia czy to jedna na dziesięć czy jedna na sto tysięcy. Temat będzie wałkowany przez "zapracowanych" wykopków do usranej śmierci
  • Odpowiedz
@Miguelos: skoro faceci wiążą się z takimi tępymi raszplami, to widocznie to im się podoba () i nie #!$%@?, że nie ma wyboru - w takiej sytuacji wolałbym całe życie tylko ruchać i nie wiązać się na nic poważnego
  • Odpowiedz
Kobiety wychowuje się teraz tak: You go girl, nic nie musisz, wykorzystuj tego swojego mężusia która zap*erdala dziennie po kilka a nawet kilkanaście godzin. A w czasie gdy on jest w pracy... po prostu rób to na co masz ochotę! Instagram, Facebook, Tik Tok, Netflix and chill! A po co potrafić zrobić coś pożytecznego?!


@przegryw162cm: Jak ktoś sobie wziął za żonę idiotkę z umysłem pantofelka, to tak właśnie będzie miał. I
  • Odpowiedz