Wpis z mikrobloga

@WielkiZderzaczHarnoldow przez lata klepałem na macowej klawie i touchpadzie, który serio jest świetny, ale odkąd się przesiadłem na zew macowa klawiaturę z Touch ID + Logitech Mx master 3S, który ma wsparcie dla MacOS, to bajka. Minus - sporo taki zestaw kosztuje, ale naprawdę wygoda. Polecam klawe z Touch ID, bo znacznie ułatwia autoryzację gdzie trzeba.
@micherwicher: powiedz mi coś więcej o tej klasie. Bo ja mam tego maca z „klejącymi się klawiszami” - nie jest to super uciążliwe ale jednak. Chciałabym wiedzieć czy rzeczywiście czuć „TEN” komfort pracy?
@Palinkka co to są klejące klawisze? W sensie, że wciskasz i pisze póki trzymasz? A to nie jest po prostu ustawienie dostępności?

W każdym razie na klawiaturze zew Apple pisze się świetnie, tak samo dobrze jak na klawce Apple M1. Próbowałem na jakimś gamingowym mechaniku klepać, to mi się palce spociły z wysiłku.
@micherwicher: Apple wypuścił trefną partię z „klejącymi klawiszami” klawiaturą była wymieniona ale to niewiele dało, niby zwrot kasy był ale niesmak pozostał. MacBook Air. Ogólnie z komputera jestem bardzo zadowolona, jedynie te klawisze czasami(nie zawsze) denerwują i dlatego zastanawiam się czy wydać sporo kasy na ta klawiaturę (bo do myszki już się przekonałam. Magic Mouse to największe badziewie na jakim pracowałam