Wpis z mikrobloga

Od jakiegos dluzszego czasu czuje sie jak gowno inie mam libido , zrobilem badania, czy moze mi ktoś pomóc to zinterpretować i gdzie szukać dobrego specjalisty? ( dowolne miasto,moze byc wizyta online) , nigdy nie bralem zadnych sterydów,
na screenie są rowniez wyniki mojego LH z 2018 , 2019 i obecne , jak widac duzej roznicy nie ma

Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia

#testosteron #trt #testosteron #silownia #mikrokoksy #doping #sterydy #pytanie #zdrowie #pytaniedoeksperta #clomid #hormony
Vevor1 - Od jakiegos dluzszego czasu czuje sie jak gowno inie mam libido  , zrobilem ...

źródło: BADANIA

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Vevor1: Ja miałem takie same objawy, na badaniach również prolaktyna wysoka, ponad 300% powyżej górnej granicy, wszystko się zaczęło gdy zacząłem chodzić na siłownię. Z badań wyszło że mam hiperprolaktynemię i mój organizm produkuje za dużo prolaktyny jako odpowiedź na wysiłek fizyczny. I wyszło na to że muszę łykać dostinex co 2 tyg do końca życia xd
  • Odpowiedz
@Vevor1: Sprawdź kolejnym badaniem z zachowaniem higeny badania prolaktyny, bo jest wiele czynników które mogą zaburzać wynik.
  • Odpowiedz
@Vevor1: Od dłuższego czasu tzn. od kiedy? Jak wygląda twoja dieta? Wprowadzałeś jakieś zmiany w diecie - mniej lub bardziej drastyczne? Jak możesz to opisz mi ją dokładnie.
  • Odpowiedz
  • 0
Bylem u lekarza, przypisał mi metoclopramidum Polpharma, i mam wykonać badanie prolaktyny na czczo, wziąć tabletkę i badanie po 1 h i 2 h.
Czytam na temat tego leku i jest stosowany na pobudzenie wydzielania prolaktyny.
Proszę powiedzcie mi co o tym sądzicie
  • Odpowiedz
@Vevor1: Rób tak, jak ci kazał. Ja osobiście dodam tylko tyle, że przy 30 ng/ml szansa, że jest to pralaktynoma jest bardzo, bardzo mała. Zwróc też uwagę na swoją dietę - krótka rada ode mnie, ale nie chce mi się teraz rozpisywać na ten temat i podawać badań - usuń ze swojej diety cały nabiał, jaki spożywasz.

Dodatkowo - zawsze testuj wolnego teścia.
  • Odpowiedz
@Vevor1: To nie jest główne zastosowanie tego leku, ale to bez znaczenia akurat. To co zalecił ci lekarz to tzw. test czynnościowy metoklopramidem, też robiłem to badanie. Idziesz normalnie na badanie krwi, mówisz że robisz test czynnościowy (weź sobie skierowanie od lekarza na ten test, u mnie w punkcie bez tego by nie zrobili badania), najpierw pobierają ci krew, potem łykasz tabletkę metoklopramidu, czekasz 1h, znowu pobierają ci krew, czekasz kolejną
  • Odpowiedz