Wpis z mikrobloga

marmoladom wziętą od babci


@POPCORN-KERNAL: Jesteście niemożliwi w swojej głupocie. Nawet jak już skumaliście że na 'ą' i 'om' trzeba uważać to i tak to robicie źle.

Kolejny dzień, kolejny poranek i kolejny raz trzeba sobie zadać pytanie po #!$%@? ja ciągle siedzę na tym portalu. Przecież tu #!$%@? mózg z głowy ucieka jak nie przez problemy wypoopków, to nawet jak w ogóle coś piszą.
-śmianie się z debili stojących godzinę w kolejce po paczką

-płakanie że pączka można zjeść w każdy dzień i dlaczego ludzie #!$%@?ą dzisiaj


@vieveble: No tego nijak nie mogę pojąć.
Szczególnie, że te ogromne kolejki są do kultowych cukierni gdzie i tak i tak codziennie te pączki wypiekają. Więc jutro czy pojutrze kupisz to samo, tak samo świeże, za tą samą cenę z tą różnicą że nie będziesz stać od 5tej
Więc jutro czy pojutrze kupisz to samo, tak samo świeże, za tą samą cenę z tą różnicą że nie będziesz stać od 5tej rano 3 godziny w kolejce.


@ATAT-2: Zależy. Np. w mojej cukierni są specjalne pączki tylko w Tłusty Czwartek. Na co dzień nie ma takiego wyboru.
@vieveble: nie zgodzę się że pączki można jeść codziennie. U mnie na osiedlu najlepsze pączki są tylko w tłusty czwartek. Przykładowo wczoraj ich jeszcze w sklepie nie było. A do innych rejonów miasta nie chce mi się jechać jak mam wolne