Wpis z mikrobloga

Panowie pytanie, przed wczoraj ktoś sprzedał moje itemy na steamie i kupił na innym koncie po wyższej cenie jakieś śmieciowe itemy.

Skradł mi także facebooka i instagrama ale już na drugi dzień, wszystko już odzyskane. I teraz tak, weryfikacja dwuetapowa na każdym koncie+steam guard, zero maili jakby ktoś zalogował się z innego konta

Jak wszedłem w apke steama na telefonie oraz w przeglądarkę steamową język był chiński, fart o tyle, że sprzedano tylko 91 moich kapsuł a skiny jak wulkan czy karambit doppler zostały nienaruszone.

Na pc dopiero wczoraj wykryło mi trojana, czy przez to, że typ w ogóle nie był wykrywalny to skradziono mi cookies przeglądarki? Jeżeli usunąłem wszystkie cookies i pozmieniałem hasła to już typ stracił dostęp do wszystkiego czy trzeba coś jeszcze podziałać?

#steam #wlamanie #wirusy #malware #facebook
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@xdTM No z telefonem właśnie nic, mam ios nie wiem czy to coś zmienia w kwestii bezpieczeństwa, A na steamie miałem ustawiony język alternatywny chiński, więc może dlatego na aplikacji w telefonie język też uległ zmianie.
  • Odpowiedz
@gruby4321: no dobra ale skąd mieli potwierdzenia Steam Guarda I logowań do fb, IG?
Czy to wszystko da się zresetować przez maila bez udziału telefonu?
  • Odpowiedz
  • 0
Sęk w tym, że do facebooka kod na zmianę przyszedł na maila do którego miał dostęp, jestem spokojny o telefon bo właśnie steam został nienaruszony, jeżeli chodzi o zmianę haseł czy nawet wystawienia droższych itemów do których trzeba weryfikacji.

Dlatego mi się wydaje, że to zapisane sesje w plikach cookies. To właśnie wyglądało tak jakby tego dostępu do steam guarda nie posiadał ale no może się mylę
  • Odpowiedz
@gruby4321: IOS jest najczęściej hakowany jeżeli chodzi o steam Guarda itp
Jeżeli masz synchronizacje z chmura to w taki sposób haker mógł uzyskać dostęp.
  • Odpowiedz