Wpis z mikrobloga

Jak to jest że model (facet) może się związać z modelką? Natomiast modelka nie zwiąże się z typem 5/10.
Oczywiście biorąc pod uwagę że modelami i misterami zostają faceci #chad #chadeusz 10/10,natomias modelkami i miss patyczaki z płaską twarzą 5/10.
Kobieca uroda stanowi temat tabu I raczej jej się oficjalnie nie pokazuje.Dlatego potem 5/10 myśli że jest 10/10 "bo jest chuda ".
Za to nikt nie na obiekcji przed pokazywaniem atrakcyjnych mężczyzn w typie 10/10.
#zwiazki #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#pieklomezczyzn
  • 21
  • Odpowiedz
kobieca uroda stanowi temat tabu


@pawel89uri: weź, kup jakieś wino, siądź w ciepłym kącie, obal i popracuj jeszcze nad tą teorią.
Poszukaj sobie też innej ofiary do czytania twojego pyskowania. Ja w każdym razie blokuję, także bez odbioru.
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita
A to więc po winie #normictwo zaczynają się podobać nieatrakcyjne kobiety, a średnie uważają za ideał, natomiast myśl o istnieniu pięknych czy seksownych kobiet jest całkowicie wypartą. Wino....że też nie pomyślałem.

A czy to działa w dwie strony i dla kobiet #manlet jest wysoki? Albo facet z brzydką twarzą przystojny?
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita
Pewnie gościu wrzucił mnie na czarną, obraził się i nie odpisze...ale.
Przejrzałem jego profil i facet spermi zdjęciami kobiet o których pisałem.
Takie patykowate modeleczki ,często z płaskimi twarzami 5/10
Dlatego właśnie on nie rozumie.
Bo właśnie jest wytresowanym #normictwo .
I nie piszę to żeby typa obrazić, ale da się zauważyć że większość mężczyzn na skutek ginocentrycznego prania mózgów uważa 5/10 za 10/10.

Natomiast nikt nie robi tematu tabu z
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita
Po co jak i tak masz efekt wyparcia,kobiety brzydkie i ładne zlały ci się w jedną całość.
Widać to po laskach jakie wrzucasz na swoim profilu,dla ciebie brzydkie i ładne to to samo. Zostałeś wytresowani przez ginocentryzm.

Byle jaka kobieta,byle mnie zechciała, byle by mnie nie nazwali przegrywem .

Jesteś jak goście co żeby ich jakąkolwiek baba zechciała, akceptują ich zdrady.
  • Odpowiedz
@pawel89uri: to są tylko zdjęcia. Diagnozuj swoje odpały.
Dowiem się co to jest ta płaska twarz?

Poza tym bierz pod uwagę że to co się komu podoba to jego sprawa, a twój osąd nie ma tu nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@pawel89uri: Gościu, nie ma ludzi 10/10, w przypadku facetów to nawet nie ma 9/10, zazwyczaj to 8+, u kobiet to 9. Po za tym jesteś następnym co myśli modelka= ładna. Modelka ma być unikalna, uroda nie ma tam nic do tego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xxonaxx
ary w ogóle przeczytałaś mój post.
Ja właśnie piszę że modelki (kobiety to zwykle 5/10) I że istnieje podwójna moralność bo modelki kobiety to średniaki, a modele faceci to topka atrakcyjności.

Może i masz racje że nie ma ludzi idealnych, ale nie wiem czemu twierdzisz że faceci to max 8+,tym bardziej że w polsce do jednak mężczyźni są atrakcyjniejsi.

A unikalna to raczej jest piękna kobieta.
Bo typowa julka to właśnie
  • Odpowiedz
podwójna moralność


@pawel89uri: co ma moralność do oceny urody? Weź przestań filozofować...

faceci to topka atrakcyjności.


@pawel89uri to może zmień preferencje skoro tak wysoko oceniasz facetów. I po kłopocie.
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita
Ja sobie nie wmawiam że brzydkie kobiety są ładne.
A to raczej normicy mają ciągoty homoseksualne twierdząc że modelki o wyglądzie chudego chłopaka są ideałem piękna.
Sorry ale raczej patrząc po laska do których spermisz i wrzucasz foty to ty jesteś gejem skoro kręcą cię wąskobiodrowce z płaską twarzą.
Mnie prawilnoe kręcą dupiaste i cycate z piękną twarzą, jak jesteś gejem to się nie wstydź.
  • Odpowiedz
@pawel89uri: Oczywiście, bo Adriana LIma to nie top :D , idealizujesz urodę, zaraz dasz jakieś laski przeciętne z urody, ale dla Ciebie top tier. Tak jak znajomy powiedział ze dla niego top to Madison beer, babka bo tylu zabiegach ze nie przypomina siebie. Po za tym większość bez filtra, w naturalnym srodowisku wyglądają zwyczajnie przeciętnie. Sama na ulicy/galerii moze raz/dwa razy na miesiac odwrce sie za laska bo jest naprawdę ładna.
  • Odpowiedz
@pawel89uri: Człowieku, ja widzę ze ty nie masz o tym pojęcia, ale ok. Modeling polega na proporcajch twarzy, zresztą uroda tez. Top tier według proporcji: Lima, Hadid, Angelina, Denis Richards, Megan Fox. To nie kwestia podobania. Ty mozesz uwazać Krysię z sąsiedniego podwórka za ładną i top, ale dla 90% będzię średnia. Wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcią, ale wysnuwasz jakieś teorie
  • Odpowiedz