Wpis z mikrobloga

Zapraszamy do kolejnego #rozdajo !

Ponownie do wygrania miody do wyboru ze strony od @paincreator. Losujemy przez @mirkopro_bot jutro o 20:00. Każdy może wziąć udział, 3 wygranych, każdy wygrywa 1 miód, wystarczy zostawić plusika.

Przy okazji #rozdajo wrzucimy na bęben kalkulacje #leasing ze stron www. Akurat jeden z Mirków wysłał mi, abym spojrzał na tę kalkulację, więc się podzielę, bo pokazuje że warto szukać ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://najlepszeoferty.bmw.pl/uzywane/wyszukaj/opis-szczegolowy/106059/

wybierzemy parametry 20% opłaty wstępnej, 35 miesięcy, 1% wykupu (screen wrzucę w 1 komentarzu). Wychodzi nam rata na poziomie 5001 PLN brutto / 4066 PLN netto.

Teraz przeliczę w pierwszym lepszym systemie (większość firm leasingowych na rynku ma zbliżone marże minimalne, kwestia na jakiego doradcę trafimy, ale liczę tak jak mnie puszcza system):
20% OW
35x
1% WK
rata brutto: 4743,30 PLN brutto / 3856,34 PLN netto

35 raz (5001-4743,30)= 9019,5 PLN brutto różnicy w 3 lata. (°°

#motoleasing <- mój tag autorski
#motoryzacja
#finanse

https://optif.pl/br/ <- nasza oferta księgowości
ubezpieczenia@optif.pl <- adres w sprawie ubezpieczeń
biuro@optif.pl <- adres w sprawie leasingu
OptiFinance - Zapraszamy do kolejnego #rozdajo !

Ponownie do wygrania miody do wybor...

źródło: OptiFinance_finansowanie_ubezpieczenia_ksiegowosc

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@OptiFinance kilka lat temu brałem leasing niskich rat/ najem długoterminowy (chyba to drugie określenie jest prawdziwsze) na Skodę (Volkswagen leasing). Wpłata 0, 48 raty, wysoki wykup (nie pamiętam ile to było, ale rzędu 30-45%. Pasowało mi to rozwiązanie, auto wykupiłem jeżdżę dalej. (Do brzegu).
Mógłbyś podpowiedzieć na jakie auta (mniej więcej do jakiej kwoty) mógłbym patrzeć przy podobnym schemacie z ratą do 2000 burrito?
  • Odpowiedz
Polecam rozdajo. Wygrałem pyszny miód kremowany. Dzięki temu mogłem pierwszy raz spróbować takiego miodu. Szybka przesyłka do paczkomatu, starannie zapakowana. Nie ma szans na uszkodzenie. Pewnie skorzystam i jak się skończy to zamówię więcej 👍
  • Odpowiedz